Neįprasti dantų pastos panaudojimo būdai

Fotolia 11193093 Subscription XLDantis valomės kasdien, ir ne po vieną kartą. O ar žinojote, kad dantų pastą galima panaudoti ir kitaip?

– Jeigu įkando uodas, užtepkite toje vietoje truputį pastos – patinimas sumažės, nustos niežtėti.

– Dantų pasta padės susidoroti su nemaloniais pojūčiais nusideginus (tačiau tepti ant atvirų žaizdų jos negalima!) – išvengsite pūslių ir sumažinsite skausmą.

– Vis dar spaudote spuogus? Geriau užtepkite ant jų prieš miegą truputį pastos, o ryte nuplaukite.

– Dantų pasta balina ne tik dantis, bet ir… nagus.

– Neturint po ranka plaukų formavimo priemonių, išsiversti padės gelinė dantų pasta.

– Kartais po valgio gaminimo rankos kvepia nemaloniai, ir muilas ne visada padeda išspęsti šią problemą. Jeigu naudosite dantų pastą – kvapas išnyks be pėdsako.

– Pasta naudojama pašalinti ir sunkiai įveikiamas dėmes. Užtepkite truputį ant dėmės, patrinkite. Atkreipkite dėmesį į tai, kad balinamoji dantų pasta spalvotus rūbus gali nepataisomai sugadinti.

– Jeigu jūsų sienos nudažytos vandeniniais – emulsiniais dažais, dantų pasta galėsite nuo jų nuvalyti mažojo dailininko darbus (flomasterių, pieštukų ir vaškinių kreidelių pėdsakus): užtepkite pastos ant skudurėlio ir patrinkite piešinį.

– Jei sidabrinius stalo įrankius paliksite nakčiai ištepę dantų pasta, ryte jie švytės kaip nauji.

– Distancinio valdymo pulteliai, telefonų klaviatūra ir kita dažnai naudojama smulkmė apsivelia natūraliais mūsų kūno išskiriamais riebalais ir dulkėmis. Užtepkite ant audinio truputį „stebuklingos priemonės“ ir kruopščiai nuvalykite mygtukus ir klavišus, o po to patrinkite sausu švariu skudurėliu.

– Jei kepate ketaus keptuvėje, žinote, kaip sunku nuvalyti nuo jos rūdis, dėmes ir apnašas. Pats greičiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti – ištepti keptuvę pasta ir šveisti iki blizgesio.

– Kad nerasotų plaukimo akiniai, truputį dantų pastos atsargiai įtrinkite į lęšius ir nuplaukite vandeniu. Netrinkite per stipriai, kad abrazyviosios dalelės nepažeistų paviršiaus.