Nelaimė Šilutėje: lipant per darželio tvorą vaikui į kaklą įsmigo metalinis virbas

Skaudi nelaimė Šilutėje įvyko šeštadienį – 7 metų berniukui lipant per darželio „Pušelė“ tvorą į kaklą įsmigo aštrus metalinis tvoros virbas.

Portalui lrytas.lt liudininkai pasakojo, jog žaizda gana gili, vaikas skubiai išvežtas į ligoninę. Tiesa, vėliau policijos atstovai patikslino, jog trauma, pirminiais duomenimis, nėra pavojinga.

Šalia nelaimės vietos gyvenantis berniukais kieme žaidė futbolą su savo draugais. Vaikai nebuvo darželio teritorijoje.  Pirminiais duomenimis, bežaidžiant kamuolys nuskriejo į darželį, ir 7-metis bėgo jo pasiimti. Lipant per tvorą paslydo koja ir vaikas patyrė traumą, virbui sužalojus kaklą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, jog pranešimas apie nelaimę gautas 13 val. 24 min. Atvykę gelbėtojai vaiką rado gulintį darželio teritorijoje. Perkėlę per tvorą, jie perdavė berniuką greitosios pagalbos medikams.  Pasak ugniagesių, vaikas buvo sąmoningas.

Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio specialistė Lina Banienė informuoja, kad vaiko gyvybei pavojaus nėra. Jis pristatytas į ligoninės Priėmimo skyrių.  „Berniukas žaidė su draugais futbolą kiemo aikštelėje. Kamuoliui įskriejus į darželio teritoriją, vaikas bandė kamuolį pasiimti. Lipdamas per tvorą, jis susižalojo kaklą, buvo iškviesta greitoji, medikai suteikė pirmąją pagalbą“, – informavo L. Banienė.

Pasak L. Banienės, vaikas jau išleistas gydytis į namus.