Nelaimės: nuskendo vyras, susižeidė vaikas, „Šilutės balduose“ mirė darbininkas

Praėjęs savaitgalis ir savaitės pradžia Šilutėje paženklintas skaudžiomis nelaimėmis: penktadienį „Šilutės baldų“ įmonėje darbo metu mirė darbininkas, šeštadienį 7-erių metų berniukui lipant per darželio „Pušelė“ tvorą į kaklą įsmigo aštrus metalinis tvoros virbas, o pirmadienį Nemune nuskendo pusamžis vyras.

Mirė darbo metu

Dariaus ir Girėno gatvėje esančių „Šilutės baldų“ medienos ceche penktadienį 56 metų vyras mirė darbo vietoje. Skubiai iškviesti medikai jam jau niekuo nebegalėjo padėti.

Pranešimas apie nelaimę užregistruotas apie 13.55 val., tuomet ir rastas 56 m. vyro kūnas. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad išorinių smurto žymių ant vyro kūno nepastebėta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Lipant paslydo koja

Šeštadienio įvykio Melioratorių alėjoje liudininkai pasakojo, jog šalia vaikų darželio „Pušelė“ būrelis vaikų žaidė futbolą. Tarp jų buvo ir šalia nelaimės vietos gyvenantis 7-erių berniukais. Vaikai nebuvo įėję į darželio teritoriją, tiesiog, pirminiais duomenimis, bežaidžiant jų kamuolys nuskriejo į darželio teritoriją. 7-metis bėgo jo pasiimti, jam lipant per tvorą paslydo koja ir vaikas patyrė traumą – tvoros virbas sužalojo jam kaklą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, jog pranešimas apie nelaimę gautas 13 val. 24 min. Atvykę gelbėtojai vaiką rado gulintį darželio teritorijoje, o aplinkiniai gyventojai jau buvo atnešę kopėčias. Ugniagesiai gelbėtojai perkėlė berniuką per tvorą ir perdavė Greitosios pagalbos medikams. Pasak ugniagesių, vaikas buvo sąmoningas.

Įvykį matę žmonės kalbėjo, kad žaizda buvo gana gili. Tiesa, vėliau policijos atstovai patikslino, jog trauma, pirminiais duomenimis, nėra pavojinga.

Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio specialistė Lina Banienė informuoja, kad vaiko gyvybei pavojaus nėra. Jis pristatytas į ligoninės Priėmimo skyrių. „Berniukas žaidė su draugais futbolą kiemo aikštelėje. Kamuoliui įskriejus į darželio teritoriją, vaikas bandė kamuolį pasiimti. Lipdamas per tvorą, jis susižalojo kaklą, buvo iškviesta greitoji, medikai suteikė pirmąją pagalbą“, – informavo L. Banienė.

Pasak L. Banienės, vaikas jau išleistas gydytis į namus.

Nuskendo pusamžis vyras

Tragiška nelaimė nutiko birželio 12-osios popietę Šyšos k., Šyšos upėje. Čia apvirto valtis, kurioje plaukė moteris ir du vyrai. Žmonės atsidūrė vandenyje.

Nelaimę pamatė krante buvęs vietos gyventojas, jis ir pranešė Bendrajam pagalbos centrui. Į įvykio vietą išskubėjo Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas. Kol atvyko gelbėtojai, vietiniai sugebėjo patys ištraukti nelaimėlius iš vandens, numetę jiems virvę su gelbėjimosi ratu.

Bet 61-erių R. B. jau neberodė gyvybės ženklų. Vyrą bandė gaivinti iškviesti medikai, bet žmogus mirė. Policija praneša, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kartu valtimi plaukęs 46 m. D. Z. ir 42 m. moteris J. B. išgelbėti.

PGT vyrams beliko parplukdyti į krantą plastikinę nelaimėlių valtį su joje likusiais jų daiktais.