Nelaimės Šilutės keliuose – susižalojo motociklininkas, Birutės gatvėje susidūrė automobiliai

Šeštadienis Šilutės rajone prasidėjo avarijomis, jų iki vidudienio vyko net dvi. Ties Vileikiais, bandydamas aplenkti traktorių, nuo kelio nuskriejo ir susižalojo iš Lazdijų rajono atvykęs motociklininkas. Kiek vėliau Šilutėje, Birutės ir Kęstučio gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.

Lemtingas posūkis

Anot „Šilutės naujienų“ šaltinių, motociklininkas į Šilutės kraštą atvyko iš Veisiejų (Lazdijų raj.), draugo pakviestas pasigrožėti Pamario kraštu. Nelaimė įvyko ties Vileikių kaimu, kelio posūkyje.

22 metų vaikinas kurį laiką važiavo traktoriui iš paskos. Jis norėjo aplenkti traktorių, tačiau nepamatė, kad šis rodo posūkį ir ruošiasi sukti į kitą (kairiąją) kelio pusę. Traktoriaus ratas jau buvo priešingojo eismo juostoje, kai motociklininkas pradėjo jį lenkti. Traktoriaus manevrą buvo sunku pamatyti dar ir todėl, kad jis tempė šieno presą.

Motociklininkas trenkėsi į traktoriaus ratą, dėl ko nulėkė į griovį ir susižalojo. Vaikinas išvežtas į ligoninę. Motociklininko teises jis buvo išsilaikęs neseniai, kaip ir nusipirkęs motociklą „Yamaha“.

Anot liudininkų, šiame kelio posūkyje ties Vileikiais nuolat įvyksta avarijos. Matomumą vairuotojams riboja šalia kelio augančios pušys, nelaimės dažnai įvyksta ir nepasirinkus saugaus greičio.

Susidūrė automobiliai

Avarija

 

Šeštadienį Šilutėje, Birutės ir Kęstučio gatvių sankryžoje, įvyko dar viena avarija. Iš šalutinio kelio išvažiavęs „Mitsubishi“ vairuotojas nepamatė automobilio, riedančio Birutės gatve. Jam išvažiavus į pagrindinį kelią, įvyko automobilių susidūrimas.

Incidento metu žmonės nenukentėjo, tačiau buvo išverstas apšvietimo stulpas.