Nelaimingą meilę išgyvenusi šilutiškė virpino „X faktoriaus“ klausytojų širdis: „Buvau labai pikta“

Iš Šilutės į „X faktorių“ atvykusi 26-erių Laura Kaktaitė atliko savo kūrybos dainą apie nelaimingą meilę. Veikli mergina pasakoja, kad dainuoti gyvenime pradėjo gana netikėtai – savo mamai sukūrusi dainą vestuvėms. Vėliau ji su mylimuoju išvyko gyventi į Londoną, tačiau Lietuvoje suliepsnojusi meilė svetimoje šalyje ėmė ir užgeso.

TV3.lt nuotr.

Mergina pasakoja, kad nors ir gyvenime atrodo atvira, tačiau iš tikrųjų jai visada yra labai sunku parodyti savo jausmus kitiems. „Aš kuriu muziką, bent jau bandau tai daryti, noriu tai daryti, noriu išreikšti kažkaip save. Aš esu tokia visą laiką labai atvira, tačiau savo jausmų aš niekada negaliu niekam išpasakoti, savo vidaus.

Žinote, kas yra sudėtingiausia? Kai atrodo tu nori tiek daug pasakyti, bet tu negali… Aš atrodau atvira visam pasauliui, bet kai reikia pašnekėti apie tai, kas mane slegia, aš negaliu to padaryti“, – ant scenos atviravo ji.

Pasak merginos, būtent kūryba leidžia jai išreikšti savo jausmus, o jos parašytoje dainoje yra labai daug jos išgyventos nelaimingos meilės motyvų. „Padainuosiu apie buvusį berną, bet kiekvienas vis tiek joje ras ir save, aš manau. Buvau labai pikta, o dabar esu labai linksma“, – geros nuotaikos nestokojo Laura, savo kūryba besidalinanti ir socialiname tinke „TikTok“.

Lauros kūrybos dainą išklausęs Saulius Prūsaitis teigė, kad jį maloniai nustebino keli dalykai.  „Labai gerai, kad parodei savo kūrybą, bet ne kūrybos aš tavo klausiau, bet tavo balso. Ir aš išgirdau, kad tu turi labai fainą ir gražų balsą. Ir aš tikrai labai norėčiau tave matyti kitame etape, o tave reikėtų iš tokios cholerikės paversti į scenos divą ir tai, manau, visai gerai gautųsi“, – daug perspektyvų tikino matantis S. Prūsaitis.