Nemokamos konsultacijos miško savininkams jų valdoje

Forest1Lietuvos miško savininkų asociacija, bendradarbiaudama su LR Aplinkos ministerija, įgyvendina projektą, kurio metu teikia  nemokamas privačių miško savininkų konsultavimo paslaugas savininko miško valdoje. Konsultacijos trukmė – 1 val.

Konsultuojami miško savininkai (tik fiziniai asmenys), kurie neturi miškininkystės krypties išsilavinimo.

Pirmenybė gauti konsultaciją teikiama asmenims:

* kurių miško valdai nėra parengto galiojančio miškotvarkos projekto,

* miško valdoje turintiems jaunuolynus,

* ketinantiems kreiptis ES paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų  programos miškų srities priemones,
* turintiems didesnes miško valdas.

Vienam asmeniui gali būti suteikiama tik viena konsultacija ir tik dėl vienos  miško valdos, nepriklausomai nuo to, kiek miško valdų (kadastrinių žemės sklypų) asmuo valdo. Bendraturčiams dėl vienos miško valdos suteikiama viena konsultacija.

Miško savininkas, kuris įgyvendinant analogišką Aplinkos ministerijos skelbtą  projektą ankstesniais metais jau buvo individualiai konsultuotas savo miško valdoje, negali gauti pakartotinės individualios konsultacijos.

Konsultaciją gaunantis asmuo turi turėti miško valdos nuosavybės dokumentus,  asmens dokumentą ir iš Valstybinės miškų tarnybos gautą pažymą apie savo  valdos miško taksacinius duomenis (gauti tokią pažymą turi teisę kiekvienas  miško savininkas).

Dėl konsultacijos galima kreiptis iki šių metų rugsėjo 30 d. įLietuvos miško savininkų asociaciją, tel./faks. (8 5) 2 76 75 90, el. paštas info@forest.lt

www.lietuvosmiskai.lt

Informacija publikuojama bendradarbiaujant su LR Aplinkos ministerija.