Nepatinkančius veidus vyrai talžė kumščiais

mustynes ligonines priemimo skyriusTaika, darna, atlaidumas, ramybė – tai šv. Kūčių vakaro ir Kalėdų laukimo simboliai. Taip mums sakė tėvai ir seneliai.

Bet šilutiškiai pliekėsi net ir šių švenčių dienomis.

Mušėsi Švėkšnoje ir Usėnuose

Iš Švėkšnos miestelio gruodžio 24-osios vakarą 23 valandą, atvyko ir į Šilutės ligoninės priėmimo skyrių dėl sulaužyto žandikaulio kreipėsi 19-metis Aušros gatvės gyventojas T.M. Jis tvirtino, jog  savo nuosavo namo kieme jį kumščiais sutalžė tos pačios gatvės gyventojas šešiolikmetis J.G.

Suteikus medicinos pagalbą, švėkšniškis buvo išleistas gydytis ambulatoriškai. Šilutės policija dėl nukentėjusiojo veido sumušimo ir žandikaulio lūžimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dar liūdnesnės pasekmės gruodžio 24-ąją, 2 valandą nakties, ištiko Usėnų kaime esančio „Disko“ baro vadybininką šilutiškį 37-erių D.J. Jį sumušė iš matymo pažįstamas bare linksminęsis 22-ejų V.N., Pagėgių miestelio Vytauto gatvės gyventojas.

Kilusio konflikto metu baro lankytojas sudavė nenustatytu daiktu vadybininkui į veidą, šis iš karto virto ant grindų, susitrenkė galvą ir prarado sąmonę. Kai ją atgavo, pamatė suniokotą barą, jo įrangą ir interjerą. Padaryta žala dar tikslinama.

D.J. irgi kreipėsi į Šilutės ligoninės priėmimo skyrių, kur jam nustatytas galvos sumušimas. Suteikus medicinos pagalbą jis taip pat išleistas gydytis ambulatoriškai. Policija įvykį tiria.

Į areštinę sėdo smurtautojai

Švenčių dienomis į areštinę sėdo dar du namiškius kumščiais auklėti bandantys vyrai.

Ketvirtadienio pavakarę, apie 17.30 val., Šilutėje, Gegužės g. gyvenantis 49 m. S.T. smurtavo prieš savo žmoną L.T. Moteris iškvietė pareigūnus ir smarkuolis uždarytas į Šilutės r. policijos komisariato areštinę.

Liūdnos Kalėdos buvo ir šalia Šilutės esančiame Šlažų kaime gyvenančių 75 m. J.P.D. ir jo bendraamžės žmonos Z.B.D. šeimai.

Seni tėvai į policiją kreipėsi sekmadienio popietę, kai į namus grįžęs neblaivus jų 40-metis sūnus V.D. grasino prieš tėvus  panaudoti fizinį smurtą. Vyras iškeldintas iš šių namų ir irgi uždarytas į policijos areštinę.