Nepatyrę vairuotojai daužė savo ir kitų automobilius (atnaujinta)

avarija kintuose rolandoPastarojo savaitgalio dienos išsiskyrė eismo nelaimių gausa, automobiliai skriejo į griovius taip lengvai, tarsi prie jų vairo vairuotojų nė nebūtų…

avarija sakuciaiEismo nelaimių priežastys – jaunų vairuotojų patyrimo stoka ir chuliganiškas vairavimas.

Avarijos kaltininkas – kelių gaidelis

Sekmadienį, apie 14 val., kelyje Sakūčiai – Kintai avariją sukėlė automobilis „Mitsubishi Carisma“, vairuojamas Sakūčių kaimo gyventojo. Chuliganiškai vairavusio vaikino elgesys vos netapo pražūtingas trims šeimoms, pasitaikiusioms jo kelyje.

Liudininkai pasakoja, kad sakūtiškio „Mitsubishi“ skriejo didžiuliu greičiu. Priešpriešais atvažiuojančio BMW vairuotojas 32-ejų kintiškis pamatė tiesiai į veidą atlekiantį „Mitsubischi“, išvažiavusį į priešingos krypties eismo juostą, nes lenkė du automobilius.

Kintų gyventojas, bandydamas išvengti susidūrimo, metėsi į kelkraštį.

„Mitsubishi“ vairuotojas, prieš metus gavęs vairuotojo pažymėjimą, vos prasmuko palei priešpriešais atvažiavusį BMW ir du automobilius, kuriuos lenkė posūkyje.

Sumėtytas BMW vėl įšoko į važiuojamąją dalį ir stebėtinai laimingai prasmuko tarp dviejų važiuojančių automobilių, kuriuos chuliganiškai aplenkė minėtas „Mitsubishi Carisma“. BMW nuskrido nuo kelio, bet, laimei, niekas nesusižeidė.

Nesusižeidė, bet stresą patyrė ir dvi šeimos, kurių automobilius kliudė BMW.  Beje, abiejuose buvo mažamečių vaikų.

Mašinų nesuvaldė jaunuolis ir mergina

Penktadienio pavakarę, apie 18.00 val., prie Kintų 20-metė M.Š. kartu su savo automobiliu „Ford Fiesta“ irgi atsidūrė griovyje. Važiuodama iš maudynių šalutiniu keliu Šilutė – Povilai, mergina suko į pagrindinį kelią Kintai – Ventė, bet dėl nesaugaus greičio sankryžoje nesuvaldė savo transporto priemonės.

Šio eismo įvykio metu nukentėjo 3 kartu važiavę keleiviai, kurie dėl sužalojimų paguldyti į Šilutės ligoninę. Apgadintas ir automobilis.

Šeštadienio pavakarę dar viena eismo nelaimė dėl panašios priežasties nutiko Traksėdžiuose. Apie 15.15 val. automobilį „Volvo S80“ vairavo 24-erių A.E., neturintis vairuotojo pažymėjimo. Vyrukas nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir, nesuvaldęs automobilio, sužalojo 36 metų vyrą R.A. Pastarasis po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai.

Įtariamasis A.E. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Aiškinasi paauglių sužalojimų aplinkybes

Vis dar aiškinamasi, kas dar gegužės 16 d., apie 14.50 val., sužalojo 16-metę B.K., einančią per pėsčiųjų perėją Šilutėje, Lietuvininkų g.

Merginą partrenkė nenustatytas baltos spalvos automobilis kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. B.K. gydėsi ambulatoriškai.

Policija aiškinasi ir kitos eismo nelaimės aplinkybes: gegužės 28-ąją, apie 17 val., Žemaičių Naumiestyje neregistruoto keturračio vairuotojas 19-metis R.J. sužalojo keliu ėjusį 15-metį M.N. Nukentėjusysis dėl patirtų sužalojimų kreipėsi į Šilutės ligoninę ir buvo gydomas ambulatoriškai.