Nepilnamečiai vagys užrakinti automobilyje

policijalt nuotrrrrTrečiadienio naktį Šilutėje buvo sulaikyta jaunuolių grupuotė, kuri pastarąsias kelias naktis grobė magnetolas iš šilutiškių automobilių. Puikaus rezultato aiškinant vagystes pavyko pasiekti vietos gyventojams glaudžiai bendradarbiaujant policija.

Trečiadienio paryčiais Vytauto gatvėje esančio daugiabučio gyventojas savo kieme stovinčiame automobilyje aptiko du nepažįstamus jaunuolius. Vyriškis suprato, užtikęs vagis pačiame nusikaltimo įkarštyje ir kaip mat centriniu užraktu užrakino visas automobilio dureles. Tuo tarpu dar du netoliese stoviniavę paaugliai spėjo pasprukti. Vagis sulaikęs vyriškis apie pasikėsinimą įvykdyti nusikalstamą veiką pranešė policijai, o po kelių minučių ilgapirščiai jau buvo perduoti pareigūnams. Sulaikytųjų kuprinėse rastos trys automobilių magnetolos.

Išaušus rytui policijos kriminalistai surado ir kitus du iš įvykio vietos pasprukusius jaunuolius. Vyrukai pareigūnams prisipažino pastarąsias tris naktis Šilutės mieste grobę iš automobilių magnetolas, kurias slėpė daugiabučio, kuriame gyveno vienas iš vagišių, rūsyje. Jaunuoliai pasakojo pareigūnams, nakties metu ieškodavę gatvėse paliktų neužrakintų automobilių, vieną iš pavogtų magnetolų jau buvo spėję parduoti internete patalpinę skelbimą.

Visi sulaikyti asmenys 14-17 metų Šilutės rajono gyventojai. Šiandien jaunuoliams buvo pareikšti įtarimai, ikiteisminis tyrimas policijoje tęsiamas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija.