Neramus savaitgalis Šilutės rajone

Notorious-Car-Thief-80270Vagia namuose, ganyklose, turguje

Trečiadienio pavakarę Žemaičių Naumiestyje gyvenantis E.Ž. savo namuose pasigedo dviejų mobiliojo ryšio telefonų.

Ketvirtadienio rytą Bikavėnų k. gyventojas S.S. savo nerakinamoje malkinėje pasigedo dviračio.

Daug vagysčių buvo ir penktadienį. Rytą Lankupių gyventojas ganykloje pasigedo elektros impulsų generatoriaus bei akumuliatoriaus. Bundalų k. gyventojas ganykloje neberado akumuliatoriaus. Usėniškė savo neaptvertame kieme pasigedo 14 pakuočių šiltinimo vatos. Tą pačią dieną nepilnametė mergaitė prarado telefoną.

Šeštadienį į policiją kreipėsi iš užsienio grįžusi A.S., pranešė, kad nuo pavasario iš jai priklausančios sodybos, esančios Žagatų k., buvo pavogta įvairių statybinių medžiagų, baldų, malkų, įvairių metalinių daiktų, išdaužti sodybos langai.

Šeštadienį 30-metė B.A., būdama Šilutės turgavietėje, pasigedo rankinėje buvusios piniginės su pinigais ir dokumentais.

Šeštadienį apie 23 val. bikavėniškis R.D., grįžęs į namus, pastebėjo, kad į juos buvo įsibrauta ir pavogta pinigų.

Rastas nuskendęs Rusijos pilietis

Trečiadienio pavakarę Šilininkų k., Veržės ir Nemuno upių santakoje, rastas nuskendusio vyriškio lavonas. Atliekant daiktų apžiūrą rasti dokumentai, priklausantys Rusijos Federacijos piliečiui 48 m. I.L.

Mirė susižeidęs naumiestiškis

Trečiadienį Klaipėdos universitetinės ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė 82 m. A.J., kuris išvakarėse iš Žemaičių Naumiesčio į ligoninę buvo atvežtas dėl galvos traumos.

Daužė langus, automobilį

Šeštadienio vakare pastebėta, kad išdaužti Traksėdžiuose esančios mokyklos dviejų langų stiklai.
Trečiadienio vakare Rusnėje esančioje prieplaukoje, agresyviai elgdamasis nepažįstamas vyras apgadino N.K. priklausantį automobilį „VW Polo“.

Šeštadienį nepažįstamas asmuo išdaužė šilutiškio M.J. automobilio, stovėjusio Šilutėje, Jaunimo al., stiklą. Įtariamasis nustatytas.

Šoko prieš kaimynus, pareigūnus

Šeštadienio naktį, apie 3 val. Šilutės turgavietėje nepažįstami jaunuoliai sumušė 25-erių A.J. bei apgadino jo automobilį „Audi A6“.

O rytą Šilutėje, Liepų g. esančio namo laiptinėje, 22 m. vyras P.K. kitų akivaizdoje sumušė 26-erių kaimyną S.K. Mušeika sulaikytas.

Sekmadienį apie 20 val. Sakūčiuose iš matymo pažįstamas 22 m. R.D. metė akmenį į 27 metų V.G. ir sužalojo jam galvą.
Šeštadienio rytą dėl administracinės teisės pažeidimo sulaikytas 26 m. Ž.K. priešinosi policijos pareigūnams, juos įžeidinėjo bei grasino susidorojimu.

Sukčiauja lažybų punkte

Į policiją kreipėsi Lietuvininkų g. esančio lažybų punkto savininkai, kurie teigia, kad liepos 25-ąją šiame lažybų punkte buvęs 27-erių A.T. pasinaudojo keturiomis lošimo kortelėmis, tačiau už jas nesusimokėjo.