Nespėjęs išgirsti teismo sprendimo, jaunuolis ir vėl įvykdė vagystę

Untitled-1 copyNeseniai Tauragės apskr. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai informavo visuomenę apie išaiškintas gerai policijai žinomų jaunuolių nusikalstamas veikas. Nors ikiteisminio tyrimo bylos perduotos teismui pagreitinto proceso tvarka ir jaunuoliai laukia teismo dienos, vienas iš jų vis tiek negali atsisakyti senų blogų įpročių.

Gruodžio 4-osios, sekmadienio naktį, apie 2.37 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad išdaužus langą buvo įsibrauta į parduotuvę, esančią Saugų sen., Vilkyčių k. ir iš vidaus pavogta įvairių maisto produktų.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai netruko nustatyti, kas įvykdė šį nusikaltimą. Peržiūrėję vaizdo stebėjimo kameros įrašus jie pamatė, kad parduotuvę apvogė šalia jos esančia šiukšlių dėže pasinaudojęs ir langą ja išdaužęs asmuo. Tai buvo jiems žinomas gretimo kaimo gyventojas, visai neseniai įkliuvęs už dar kelias vagystes. Septyniolikmetis į atsineštą krepšį prisidėjęs alaus, bulvių traškučių, bandelių ir vaflių patraukė į draugo namus, kur abu vaišinosi vogtais maisto produktais.

Niekaip iš savo klaidų nepasimokančiam jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl vagystės. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.