Net trys parodos Klaipėdoje laukia ir šilutiškių

paroda interjerasBalandžio 10-13 dienomis Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyks paroda „Individuali statyba 2014“. Išskirtines ir ilgas gyvavimo tradicijas turintis renginys, kasmet tampantis įvykiu visos Vakarų Lietuvos statybų versle, šiemet vyks drauge su paroda „Inter Deco 2014“ bei muge „Mano sodas 2014“.

Paroda „Individuali statyba“ vyks jau 22-ąjį  kartą. Vieninteliai parodų ir mugių organizatoriai Vakarų Lietuvoje „Expo Vakarai“ užaugino ilgiausiai Lietuvoje rengiamą parodą ir patikimu bendradarbiavimu įgijo lojalių klientų – dalyvių.

Kuo toliau, tuo labiau įmonės įvertina parodos teikiamą naudą, kaip puikią progą vienoje vietoje parodyti ir supažindinti su statybų verslo naujienomis ir aktualijomis. Šis renginys tarsi barometras, parodantis šio statybų sektoriaus būklę ir naujas interesų kryptis.  Parodoje vyrausiančios temos: atsakinga energetika, būsto renovacija ir naujovės statybų sektoriuje.

Parodos tematikos: alternatyvi energetika; statybinės medžiagos ir įrenginiai; langai, durys, vartai; šildymas, vėdinimas, paroda sodassantechnika; rąstiniai bei kitokių konstrukcijų pastatai; statybinė technika.
Šiais metais parodą „Individuali statyba 2014“ lydės trečius metus vyksianti paroda „Inter Deco 2014“. Parodos tema – namų aplinkos atnaujinimas. Renginio metu bus skatinama suprasti interjero vaidmenį namuose, kaip pokyčius, kurie tarnauja teigiamai savijautai namų terpėje. Parodoje numatomos tematikos: būsto interjeras; interjero ir dekoro detalės; grindų ir sienų danga; apšvietimas, įgarsinimas.

Individualus namas neįsivaizduojamas be sodo, daržo ar gėlyno, todėl kartu su statybų paroda jau penktus metus iš eilės organizuojama sodo idėjų mugė „Mano sodas 2014“. Mugė skirta turintiems sodą, daržą ar norintiems sutvarkyti aplinką. Tai puiki vieta pristatyti sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas. Čia didelis dėmesys bus skiriamas namų ir aplinkos ekologinei darnai. Renginio tematinės grupės: sodo technika,  inventorius; apželdinimas; gerbūvis; sodo architektūra; lauko baldai, šiltnamiai; sėklos, sodinukai, augalai.

 paroda statybos

Renginių darbo laikas:

balandžio 10-12 d. – nuo 10 val. iki 19 val.;

balandžio 13 d. – nuo 10 val. iki 17 val.

Dalyvauti parodose kviečiami ir šilutiškiai verlsininkai. Daugiau informacijos gauti ir registruotis galite:

paroda „Individuali statyba 2014“: tel. 8 686 56446, statyba@expo-vakarai.lt;

paroda „Inter Deco 2014“: tel. 8 655 36556, interdeco@expo-vakarai.lt;

muge „Mano sodas 2014“: tel. 8 686 56450, sodas@expo-vakarai.lt

www.expo-vakarai.lt