Netrukus turėsime ir tekstilės konteinerius. Rūšiuosime ir išmetamus rūbus

Džiugi žinia šilutiškiams: dar kovo mėnesio pabaigoje Šilutės rajono Tarybos narių vieningu pritarimu nutarta, jog gyventojų patogumui bus įrengta net 20 vienetų konteinerių tekstilės atliekoms.

Kai kuriuose šalies miestuose konteineriai tekstilei stovi jau seniai, bet Šilutėje tokie vaizdai – toli gražu ne naujiena...

Ne paslaptis, kad tekstilės atliekų klausimas yra labai aktualus daugeliui. Iki šiol nebenaudojamais rūbais, patalyne, užuolaidomis, pliušiniais žaislais ir kitomis panašiomis atliekomis Šilutės rajone nėra paprasta atsikratyti. Į įprastus antrinių žaliavų konteinerius tekstilės išmesti negalima, tad vienintelis legalus ir saugus jos atsikratymo būdas – patiems vežti į atliekų sąvartyną Rumšuose.

Numatyta įsigyti 20 konteinerių

Deja, ne visi šilutiškiai turi galimybę patys vežti į Rumšus nebenaudojamus tekstilės gaminius. Tad šis galvos skausmas iki šiol slėgė tikrai ne vieną.
Kaip žinia, surenkamas tekstilės kiekis dažnai priklauso nuo sezono. Pastebima, kad didžiausi kiekiai išmetami keičiantis sezonui, kuomet daugelis gyventojų peržiūri savo spintų turinį ir atlaisvina vietas naujiems drabužiams.

Plačiau apie tai – balandžio 21 d. laikraštyje.