Neviešas patruliavimas duoda rezultatų

policijaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praėjusį savaitgalį ir vėl vykdė neviešą patruliavimą Šilutėje. Akivaizdu, kad pareigūnų kova su viešosios tvarkos pažeidėjais duoda rezultatų.

Anksčiau vykdytos prevencinės priemonės metu buvo nustatyti 26 pažeidimai, už kuriuos asmenims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Praėjusį savaitgalį pažeidėjų pasitaikė kiek mažiau – 16.

Iš jų 4 asmenims surašyti protokolai už tai, kad vartojo alkoholį viešoje vietoje bei 4 asmenims, pasirodžiusiems viešoje vietoje esant neblaiviems, tokiu savo elgesiu įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Įkliuvo ir naminukės mėgėjas, kuris su savimi nešėsi 0,5 l naminės degtinės.
Džiugu, jog šį syki pareigūnai nustatė mažiau KET pažeidimų. Protokolai surašyti 4 pėstiesiems bei vienam kelių ereliui, sėdusiam neblaiviam prie automobilio vairo. Administracinė atsakomybė gresia ir vyriškiui, kuris šlapinosi viešoje vietoje.

Tikimės, kad ateityje, toliau vykdomų viešų ir neviešų patruliavimų dėka, asmenų, darančių teisės pažeidimus, skaičius tik mažės ir šilutiškiai galės daug ramiau vaikščioti miesto gatvėmis.