Nike ir Adidas: kuris prekinis ženklas Jums tinkamesnis

Nike ir Adidas yra vieni iš populiariausių prekinių ženklų, žinomų visame pasaulyje. Nenuostabu, juk šių firmų drabužiai ne tik stilingi, tačiau ir itin patogūs bei išskirtiniai, todėl kiekvienas žmogus gali atrasti ką nors patinkančio būtent jam.

Visgi, abu prekiniai ženklai nuolat konkuruoja tarpusavyje, bandydami sukurti ką nors labiau išskirtinio bei įdomesnio, nei kitas. Nors šios firmos parduoda įvairaus tipo drabužius, jos yra itin populiarios dėl savo sportinės avalynės. Tad, jeigu dar neturite favorito ir nežinote, kurią iš šių firmų pasirinkti, skaitykite straipsnį toliau, o mes apžvelgsime, kuo skiriasi Nike ir Adidas bei kuris prekinis ženklas yra tinkamesnis būtent Jums.

Pradėkime nuo to, kokius privalumus turi būtent Adidas. Šio prekinio ženklo gamintojai išties „nesnaudžia“ ir nuolat stengiasi sugalvoti, kaip dar galėtų pagerinti savo kurtą sportinę avalynę, tam pasitelkdami įvairias technologijas bei medžiagas. Jeigu Jums rūpi gamta, Jus tikrai sužavės faktas, jog Adidas sukūrė batelius iš perdirbto plastiko, kuris plaukiojo vandenyne. Nors šio tipo avalynę įsigyti galėjo tikrai ne visi, tai puikiai atspindi, jog šiam prekiniam ženklui išties rūpi aplinka, taipogi tai parodo jų kūrybiškumą ir norą, sukurti kažką geresnio bei neįprasto.

Svarbu nepamiršti ir to, jog Adidas gamina tik aukščiausios kokybės batus, be to, turi puikią klientų aptarnavimo sistemą ir labai atsakingai žiūri į kiekvieną nepatenkintą pirkėją bei stengiasi pagelbėti išspręsti visus nesklandumus. Taipogi, Adidas yra sporto prekinis ženklas, todėl viskas, ką jie daro yra sutelkta į tai, jog būtų patogu ir tinkama sportuojantiems. Visa tai prasidėjo dėl to, nes šio prekinio ženklo įkūrėjas troško, jog visi sportininkai būtų motyvuoti pasirodyti kuo geriau, tad Adidas ir toliau orientuojasi į atletus bei kokybišką avalynę jiems.

Visgi, Nike prekinis ženklas taip pat turi savų privalumų. Pradėkime nuo to, jog šios firmos avalynę dėvi tokie garsūs sportininkai, kaip M. Jordan, o tai yra išties puikus žingsnis reklamos srityje – juk daugelis jaunų atletų nori būti tokiu, kaip jis. Be to, Nike buvo sukurti būtent bėgiojimui, todėl šis prekinis ženklas taip pat telkia visas savo pajėgas į avalynės komfortą, o gamintojai išties stengiasi, jog batai atrodytų gražiai bei stilingai.

Verta paminėti ir tai, jog Nike firma turi vienus iš garsiausių dizainerių, todėl tai taipogi galėtume skaityti, kaip privalumą – juk tokie gabūs dizaineriai tikrai gali sukurti ką nors patogaus, gražaus bei išskirtinio, ar ne? Jeigu nusprendėte, jog Jus domina būtent Nike firma bei norite įsigyti jų kuriamą produkciją, ją rasite čia.

Bet kokiu atveju, kiekvienas iš šių prekinių ženklų turi savų privalumų. Nors Adidas savo kuriamai avalynei naudoja daug įvairesnes technologijas bei stengiasi parodyti, jog rūpinasi aplinka – prie Nike prekinio ženklo darbuojasi vieni iš garsiausių dizainerių. Galbūt Adidas turi geriau išvystytą klientų aptarnavimo sistemą, tad susidūrę su problemomis, būsite visokeriopai išklausyti bei aprūpinti, tačiau Nike dėvi itin garsūs sportininkai, kuriems išties rūpi nešiojamos avalynės kokybė.

Visgi, abi firmos telkiasi į sportininkus, bandydamos suteikti jiems kuo didesnį komfortą ir patogumą, tačiau neapleisdamos ir grožio aspekto – juk šių prekinių ženklų drabužiai atrodo puikiai ir stilingai. Tačiau, niekas Jums negali pasakyti, kurią iš šių firmų reikėtų pasirinkti – turėsite apžiūrėti jų asortimentą bei išsirinkti tą, kuris labiau atitinka Jūsų skonį.

Nepamirškite, jog abu prekiniai ženklai naudoja geriausias medžiagas, itin stengiasi dėl savo pirkėjų ir būtent dėl šių priežasčių vis dar nuolat konkuruoja – juk žmonės iki šiol nėra tikri, kurios įmonės produkciją vertėtų pasirinkti. Tačiau neklausykite aplinkinių patarimų ir pasitikėkite savo skoniu, o jeigu turite pakankamai tam lėšų – įsigykite abiejų prekinių ženklų prekes bei jas palyginkite. Tokiu atveju, aiškiai pamatysite, kurios firmos drabužiai bei avalynė yra patogesni, tvaresni ir gražiau atrodo. Juk net ir šiomis dienomis vis dar vyrauja itin daug diskusijų, kuris prekinis ženklas geresnis, tačiau visų nuomonės skiriasi, tad norėdami sužinoti tiesą – turėsite prekes išbandyti patys.