Noras išgerti sergant koronavirusu saviizoliaciją prailgino… 90-čia parų

Juknaičių miestelio gyventojas, kuriam buvo nustatyta COVID–19 liga, laikėsi 10 dienų saviizoliacijos.

Tačiau šeimos gydytojai izoliaciją pratęsus nusprendė daugiau nebesėdėti namuose. A. B. paliko saviizoliacijos vietą ir nutarė ieškoti draugų kompanijos, nes norėjo išgerti. Toks noras vyrui kainavo 90 dienų laisvės atėmimą.

Izoliacijos vietą palikusį A. B. pastebėjo kitas Juknaičių gyventojas, kuris informavo pareigūnus.
Juknaitiškis pasakojo, kad tyrėsi dėl COVID-19 ligos ir kitą dieną gavo teigiamą testo atsakymą. Tą pačią dieną su juo telefonu susisiekė šeimos gydytoja ir nurodė, kad jam yra paskirta 10 d.

saviizoliacija. Praėjus toms 10 dienų šeimos gydytoja vėl jam paskambino ir pasiteiravusi apie ligos eigą pratęsė saviizoliaciją dar 10-čiai dienų. Taip pat gydytoja įspėjo apie saviizoliacijos nesilaikymo pasekmes.

Kadangi bendra A. B. savijauta buvo gera, o izoliacijos metu vyrui norėjosi išgerti, jis susiskambino su draugu ir susitarė susitikti. A. B. nuėjo prie parduotuvės „Aibė“, esančios Juknaičiuose, kur palaukė, kol jo draugas A. S. nupirks alkoholio. Sulaukę dar vieno draugo jie nuėjo į A. S. namus.

Priėjus Šilutės gatvę prie trijulės sustojo automobilis, kuriame sėdėjo ir juos filmavo policijos pareigūnas. Pareigūnas paklausė kur vyrai eina ir liepė A. B. eiti namo. Juknaitiškis apsisuko ir greitai nuskubėjo namo. Tik vėliau A. S. sužinojo, kad kaltinamasis sirgo koronavirusu.

Kaltinamasis savo kaltę pripažino tik iš dalies. Jam skirta 90 dienų laisvės atėmimo bausmė. Per 14 dienų nuosprendis galėjo būti skundžiamas.