Noras lengvai uždirbti šventėms gerokai apkartino šventinę kontrabandininko nuotaiką

 

received 568865843902569Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad pagal Pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją apie galimą kontrabandos gabenimą Klaipėdos AVMI darbuotojai bendradarbiaudami su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais Tauragėje sulaikė šilutiškį, kurio automobilyje rado 250 pakelių cigarečių „NZ“ su Baltarusijos pavyzdžio banderolėmis.

Atliekant operatyvius veiksmus taip pat nustatyta, kad sulaikytasis vairuotojas yra registravęs ir individualią veiklą pagal pažymą, leidžiančią teikti keleivių pervežimo paslaugas, tačiau už pervežimą gautų pajamų jis neapskaito. Todėl jam teks sumokėti ne tik baudą už kontrabandą, kuri gali siekti net 5,59 tūkst. eurų su automobilio konfiskavimu, bet ir valstybei sumokėti nuslėptus mokesčius.

Klaipėdos AVMI dėkoja pilietiškiems šalies gyventojams, kurių pranešimai nuo 2006 metų birželio mėnesio, kai buvo įsteigtas bendrasis VMI Pasitikėjimo telefonas 1882, į valstybės biudžetą padėjo sugrąžinti per 40,1 mln. eurų nuslėptų mokesčių.