Nugaišo žvejų Mingės kaime gelbėtas briedis, parama bus grąžinta

briedis 2Klaipėdos rajono žvejų praėjusį savaitgalį gelbėtas briedžio jauniklis nugaišo. Žvejai grąžins briedžiuko likimu susirūpinusiems žmonėms visas suaukotas lėšas.

Properšoje įstrigusį briedžiuką žvejai pastebėjo šeštadienio vakarą. Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai ištraukė gyvūną į krantą. Tačiau gyvūnas niekaip nepajėgė pats atsistoti ant kojų.

Svarstyta, kad gal jis sušalęs. Žvejai bandė šildyti briedį savo kūnu. Surastas ir prieglobstis pas vietos gyventoją. Nuspręsta briedį išgabenti į Kauną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją.

Nustatyta, kad briedžiui išnarintos kojos. Klaipėdos rajono žvejų asociacijos nariai ėmė rinkti paramą gyvūnui gydyti. Siekta surinkti apie 500 eurų. Žmonės buvo dosnūs ir suaukojo daugiau, nei reikia. Iš viso paaukoti 700 eurų.

„Deja, bet mus pasiekė liūdnos žinios iš veterinarų, kad briedžiukas, kurį pavadinome Sausiu, nugaišo. Dėkojame visiems už paramą, grąžinsime visiems suaukotus pinigus“, – teigė asociacijos vadovas Mindaugas Limontas.

15min.lt inf.