Nuo 2013-ųjų slėpusi tapatybę lietuvaitė Maya atidengė savo veidą

mayaNuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki šiol buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi savo veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą pastarųjų metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.

Septintas – naujausias jos kūrinys „Vakarai su tavimi“ – tapo atspirties tašku, kuomet mergina nusprendė nebesislapstyti. Anksčiau gražuolė savo slapstymosi priežastį aiškino paprastai: „Noriu, kad klausytojai pirmiausia pamiltų mano muziką“. O kas nutiko dabar, Maya?

„Mane labiausiai žavi jos talentas, unikalus, atpažįstamas ir greitai įsimenantis balsas. Ji yra stipri vokalistė. Tai buvo vienas pagrindinių dalykų, dėl ko sutikau bendradarbiauti. Kai matai, kad žmogus turi talentą, tuomet ir norisi kurti kartu. Labai džiaugiuosi, kad ji atėjo pas mane“, – pasakojo prodiuseris Arvydas Martinėnas. Kūrėjas ir atlikėja susitiko ir bendradarbiavimą pradėjo prieš dvejus metus.

„Esu Greta Konaverskytė. Atrodė, kad dabar atsiskleidimui yra tinkamas laikas. Klausytojai anksčiau pristatytose dainose išgirdo mano balsą, sužinojo, kad scenoje noriu dainuoti, o ne kažką kitą rodyti. Jaudinuosi, kaip žmonės sureaguos, tačiau į viską žvelgiu pozityviai, optimistiškai. Kalbant apie interneto komentatorius, manau, kad lietuviai tokie yra. Nemanau, kad jų nuomonė mane galėtų paveikti“, – apie apsisprendimą nebesislėpti pasakojo ji.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI.lt straipsnyje „Nuo 2013-ųjų slėpusi tapatybę lietuvaitė Maya atidengė savo veidą“.