Nuo draugo bėganti daugiavaikė mama prašo pagalbos

daugiavaike-seimaPraėjusią savaitę „Šilutės naujienų“ redakciją pasiekė 22 metų daugiavaikės mamos pagalbos prašymas. Šiuo metu Tauragėje gyvenanti Indrė M. nori palikti draugą ir kuo greičiau išsikraustyti į jai priklausantį butą Stoniškiuose. Jaunai mamai ir vaikams reikia baldų, buitinės technikos, praverstų ir finansinė parama, nes šiuo metu moters pajamos siekia 58 eurus per mėnesį.

Praverstų bet kokia pagalba

„Šilutės naujienoms“ Indrė pasakojo, kad dvynių susilaukė būdama 18 metų. Nuo berniukų tėvo pabėgo, nes šis piktnaudžiavo alkoholiu: „Jis labai gėrė, ir draugai jam buvo svarbesni negu šeima“. Anot moters, dvynukų tėvui vaikai nerūpi ir dabar, jis nemoka alimentų.

Indrė atviravo, kad praėjus kuriam laikui jai ėmė trūkti vyriško dėmesio, paramos, žmogaus šalia, tad ji įdėjo skelbimą, jog ieško rimto gyvenimo draugo. Netrukus susipažino su dabartiniu draugu, pradėjo gyventi kartu. Gimė dukrytė, kuriai neseniai suėjo metukai.

Nuo šio 38-erių metų vyro laukiasi ir ketvirtojo vaikelio, kurį gimdyti turėtų po keleto dienų.

Anot Indrės, sužinojęs, kad laukiasi antro jo vaiko, vyras purtėsi tėvystės, sakė, kad jam nereikia vaikų – „visą gyvenimą reikia jiems kišti, su jais vargti, o naudos iš tų vaikų nėra“.

Nematydama bendro gyvenimo prasmės, Indrė nusprendė išsikraustyti į Stoniškius, kur yra užaugusi ir, kaip pati sako, nori gyenti normalų, ramų gyvenimą.

„Jeigu būtų ten kokie nors baldai, šiandien pat dingčiau“, – atviravo moteris.

Stoniškiuose gyvena ir Indrės močiutė, o Vilkyškiuose – mama. Indrės mama šiuo metu augina dukros dvynius, ten jie lanko darželį. Su savo berniukais moteris susitinka kiekvieną savaitgalį.

Kad galėtų pradėti naują gyvenimą Stoniškiuose, jaunai mamai reikia šaldytuvo, dujinės viryklės, virtuvės baldų, stalo, kėdžių, lovų pačiai ir vaikams, būtiniausios buitinės technikos.

„Reikalinga bet kokia pagalba. Kas kuo galite prisidėti, iš anksto visiems labai dėkoju“, – sako jauna daugiavaikė mama.

Su Indre galima susisiekti telefonu 8 636 91264.