Nuo kelio nuskriejo girtas vairuotojas, supleškėjo ūkinis pastatas

gaisrasŽolinės rytą nuo kelio nuskriejo girtas vairuotojas

Žolinės rytą, apie 11 val., ties Saugų seniūnijos Mantvydų kaimu išgėręs vairuotojas nesuvaldė automobilio, nulėkė nuo kelio ir apsivertė. Vyras susižalojo – jam prireikė medikų pagalbos, tačiau kartu važiavusi keleivė liko sveika.

Kaip pasakojo avariją matę žmonės, keliu važiavęs „VW Vento“ pradėjo vinguriuoti tiesiame ruože, kol galiausiai nulėkė nuo kelio ir atsitrenkęs į griovio šlaitą apvirto.

Po avarijos nei vairuotojas, nei jo keleivė negalėjo savo jėgomis išlipti iš automobilio, tad į avarijos vietą buvo iškviestos visos specialiosios tarnybos – policija, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Iki atvykstant gelbėtojams pro šalį važiavę žmonės atvertė mašiną ir išlaisvino joje įstrigusį vyrą ir moterį. Atvykus policijai prie automobilio vairo sėdęs Kebelių kaimo gyventojas neslėpė, kad yra neblaivus ir negana to neturi vairuotojo pažymėjimo.

Patikrinus kelyje Šilutė – Klaipėda apsivertusio „VW Vento“ vairuotojo blaivumą 44-erių metų vyras į alkotesterį įpūtė 2,17 promiles.

Dėl to, kad nesegėjo saugos diržo, verčiantis mašinai vyras galva trenkėsi į priekinį stiklą ir prasiskėlė galvą. Jis greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę. Stipresnių sužalojimų nepatyrusi taip pat neblaivi keleivė liko avarijos vietoje.

Tikslias įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Petreliuose supleškėjo ūkinis pastatas, įtariamas padegimas

Sekmadienį vakare, apie 19.30 val., Saugų seniūnijos Petrelių kaimo vienkiemyje kilo gaisras. Ugnis nuo užsiliepsnojusio ūkinio pastato netruko persimesti į pievą ir mišką. Tik gelbėtojų pastangomis nuo ugnies liežuvių pavyko išgelbėti gyvenamąjį namą.

Kad pastate kilo gaisras, šeimininkai suprato tik tada, kai pasirodė juodi dūmai. Tuo metu sodybos kieme kartu su močiute žaidė du mažamečiai, kurie ir pamatė besiveržiančius dūmus. Netrukus pasirodė ir greitai plintanti ugnis. Mediniame ūkiniame pastate šieno nebuvo, tačiau viduje buvo prikrauta malkų ir medienos.

Šeimininkai prisiminė, kad prieš kylant gaisrui girdėjo šuns lojimą. Pastatas, kuriame kilo gaisras stovėjo atokiausioje netoli geležinkelio įsikūrusio vienkiemio dalyje – gaisro židinys buvo pastato siena, pro kurią veda pamiškės keliukas. Kilo įtarimas, kad pastatą galėjo padegti pro šalį ėjęs piktavalis.

Kai atvyko ugniagesiai pastatas jau liepsnojo atvira ugnimi. Liepsnos buvo persimetusios ir ant šalia esančio miško paklotės bei galėjo apimti ir gyvenamąjį namą. Tramdyti gaisro suskubo trys ugniagesių ekipažai, tačiau ūkinio pastato išgelbėti nepavyko – jis sudegė visiškai, gyvenamąjį namą pavyko apginti nuo ugnies.

Pasklidus kalboms, kad pastatas, kuriame elektros nebuvo galėjo būti padegtas, iškviesti ir policijos pareigūnai.

Tikslias gaisro priežastis nustatys ekspertai.