Nuo policijos pareigūnų vyrukas slėpėsi automobilio bagažinėje, tarp kontrabandinių cigarečių

Cigaretes Siluteje bagazineje sediAntradienio popietę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai atliko patikrinimus galimuose nelegalios prekybos taškuose – sodyboje Šilutės rajone bei viename iš butų, esančių Šilutėje, Jaunimo alėjoje.

Patikrinimų metu pareigūnai aptiko daugiau nei 4000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Policijos pareigūnai, atvykę į sodybą, esančią Šilutės rajone, Traksėdžių kaime, pastebėjo  sodybos teritorijoje manevruojantį automobilį „Peugeot 607“, kurį vyriškis bandė atbuline eiga pastatyti prie atvertų ūkinio pastato durų. Netrukus iš automobilio bagažinės vairuotojas ir šalia buvęs vyriškis pradėjo krauti dėžes su cigaretėmis ir nešti jas į ūkinį pastatą. Vyrams padėjo ir šalia  buvęs mažametis, kuris į ūkinį pastatą nešė cigarečių blokus.

Policijos pareigūnams prisiartinus prie automobilio, vienas vyriškis puolė bėgti, tačiau prieš tai dar spėjo uždaryti bagažinės, kurioje tarp kontrabandinių cigarečių buvo įsirangęs jo pagalbininkas, dangtį.Cigaretes Silutejeukinis 1

Abu pažeidėjus – trisdešimtmetį sodybos savininką ir dvidešimt ketverių jo pagalbininką – sulaikė policijos pareigūnai.

Ūkiniame pastate aptikta 3770 pakelių įvairių rūšių cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Automobilio „Peugeot 607“ bagažinėje  surasta ir paimta 220 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, dar 9 pakeliai rasti prie automobilio.

Atlikus patikrinimą 24 m. šilutiškiui priklausančiose gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose Šilutėje, Jaunimo alėjoje, surasti 135 pakeliai cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestintomis prekėmis bei sulaikė kontrabandines cigaretes ir automobilį, o įtariamieji buvo pristatyti į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą.

Pareigūnai ragina gyventojus apie jiems žinomus panašaus pobūdžio pažeidimus pranešti policijai pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.