Nuo smurto moters neapsaugojo net nėštumas

A7GEAW 2378638bNėščią sugyventinę sumušęs namų „erelis“ jos mamai tarstelėjo, esą ši „pasipainiojo ir gavo“. Tačiau Šilutės r. apylinkės teisėjai pasirodė kitaip: nebe pirmą kartą draugę mušantis vyras buvo nuteistas 6 mėnesius neatlygintinai dirbti viešuosius darbus. Tam jis kas mėnesį turės skirti po 30 valandų.

Niekur nedirbantis, Darbo biržoje registruotas R.K. lapkričio 14-osios vakarą „paauklėjo“ ne tik 8-tą mėnesį besilaukiančią gyvenimo draugę. Sugyventiniams susibarus dėl telefono ir pinigų, smurtautojas du kartus trenkė į veidą ir draugės tėvui, kuris bandė užtarti savo dukrą. Vyriškis tą vakarą padėjo porai į nuomojamą butą perkraustyti baldus.

Matydama, kad tėvui iš nosies bėga kraujas, ir bijodama, kad vyrai nepultų muštis dar smarkiau, mergina bandė besipešančius tėvą ir draugą išskirti. Tačiau pastarasis, būdamas neblaivus, atsisukęs kumščiu kartą smogė jai į kaklą, dar keliskart – ir į veidą.

Pajutusi, kad nuo smūgių ėmė skaudėti galvą, nukentėjusioji paskambino savo mamai – ji iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Pirmą kartą buvo kreiptasi ir į policiją, nors jaunas vyras draugę kumščiais anksčiau „auklėjo“ ne kartą.

Kaltinamasis, kuriam buvo nustatytas 1,65 promilės girtumas, nukentėjusiųjų atsiprašė ir net pažadėjo atlyginti bendrą 400 litų neturtinę žalą. Nuosprendį dėl viešųjų darbų vyras dar gali skųsti.