Nuomonė: Artėja stebuklinga diena: akcijoje „Darom” kiaulės virsta žmonėmis

Jeigu nematai, dar nereiškia, kad to nėra. / ferdi-rizkiyanto.blogspot.com asociatyvi nuotr.Sakoma, kad Kūčių naktį, lygiai vidurnaktį, vanduo šuliniuose pavirsta vynu, o gyvūnai pradeda kalbėti žmonių balsais.

Metuose būna ne tik stebuklingų naktų, bet ir dienų. Viena iš tokių dienų – kai daugelis kiaulių pavirsta žmonėmis. Šituo stebuklu kiaulės, pavirtusios žmonėmis, labai džiaugiasi ir visais įmanomais būdais tą viešai demonstruoja.

Šiais metais ši diena bus balandžio 21 d. Šią kiaulių pavirtimu žmonėmis dieną kiti vadina kasmetine talka, o dar kiti – jau tradicija patapus „DAROM” akcija.

Kiaulės, pavirtusios žmonėmis, tą dieną renka savo ir kitų kiaulių šiukšles, kalba apie švarią aplinką, o kai kurie net medelį pasodina.

„DAROM” akcijos organizatoriai sako, kad šiais metais akcija „DAROM” išsikelia naujus tikslus – tapti vieninteliu ir didžiausiu aplinkosauginiu projektu Lietuvoje. Mūsų misija – įgalinti visuomenę bei kiekvieną asmeniškai būti atsakingu už savo aplinką.

Organizatoriai iš planetos ŽEMĖ, kurioje vyrauja kiaulių dauguma, nutarė pakviesti visas kiaules pavirsti žmonėmis ir prisijungti prie žmogiškos akcijos „DAROM 2012”. Akcijos tikslas – kiaules per dieną paversti žmonėmis ir stengtis, kad jie jais išliktų…

Tą dieną lengviau ir tiems, kurie yra žmonės, nes tą dieną jie sutinka daugiau panašesnių į save.

Mano pasiūlymas yra toks: balandžio 21 dieną iš kiaulės pavirtus žmogumi juo ir išlikti.