Nuotraukų konkurse „Aš myliu savo mamą“ – kova dėl prizų ir staigmenos mamoms

motinos diena renata kislinkienePirmąjį gegužės sekmadienį nė vienas lietuvis netūno namuose: tik ryte prabudęs, jis nosies tiesumu skuodžia į gėlių parduotuvę ar tiesiog į kieme augantį gėlių darželį, kad margiausias pavasario puošmenas galėtų įteikti savo mamai.

Kitų keliai tądien ne tokie linksmi – jie, stipriai spausdami rankose gėles, suka į kapines, kur amžinajam poilsiui atgulė jų prosenelės, močiutės ar pačios gimdytojos…

Mūsų facebook paskyroje paskelbus konkursą „Aš myliu savo mamą“, skaitytojai tuoj pradėjo dalintis gražiausiomis akimirkomis su savo mamomis, nuotraukas su atžalomis siuntė ir pačios mamos. Viena kraštietė nuotraukos nesiuntė, tačiau iš visos širdies pamariečiams patarė: „Ką tik grįžau nuo mamos kapo. Nebeturiu jos jau 10 metų… Mylėkit ir sakykit savo mamoms tai, kol jos yra šalia“.

motinos diena egle paulauskieneVirtualus „Myliu“

Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme: kaip žemė išaugina derlių, taip mama užaugina vaikus.

Užaugę vaikai nepraleidžia progos atsidėkoti mamai už bemieges naktis, rūpestį. Tad nenuostabu, kad tik mums paskelbus nuotraukų konkursą „Aš myliu savo mamą“, iš viso gavome 65 nuotraukas.

Dar prašėme, kad prie fotografijų, iš kurių į žiūrovą žvelgė ne tik lūpomis, bet ir akimis besišypsantys veidai, autorius ir aprašymą pridėtų – ketureilį, savo kūrybos eiles ar tiesiog paprasčiausią žodį „Myliu“.

motinos dienadeividas brazasStaigmena iš Maltos

Džiaugiamės, kad konkurso dalyviams tai tapo ne tik noras laimėti prizą, bet ir padaryti staigmeną mamai.
Iki redakcijos atkeliavo mamos nuostabos aiktelėjimai, kai ji, įsijungusi „Šilutės naujienų“ facebook paskyrą, pamatė savo nuotrauką su dviem sūnumis.

Pasirodo, nuotrauką mums atsiuntė šiuo metu Maltoje esantis jos sūnus Deividas, kuris dar ir prirašė: „Virėja, skalbėja, namų tvarkytoja, gimtadienių planuotoja, konfliktų valdytoja, gydytoja, mitybos konsultantė, kirpėja, mokytoja, psichologė, derybininkė… Tai mūsų gimdytoja ir vienintelė bei nepakartojama mama“.

Gerbėjai negailėjo komplimentų

Ką veikti turėjo ir mūsų facebook gerbėjai – jie žarstė komplimentus žavėdamiesi vaikinais, kurie taip atvirai rodo meilę mamai. Nemažai pagyrų sulaukė ir pačios mamos – mat kai kur net sunku buvo atskirti, kad nuotraukoje atžala yra su mama, o ne su drauge!

motinos diena dovydas mazonasGrožėjosi šilutiškiai ir daugiavaike mama Egle, kurios keturios dukros ir ji pati pasipuošusios Eglės nertomis suknelėmis.
Vienoje fotografijoje sutilpo ir keturios šeimos kartos – močiutė, mama, dukra Inga ir mažoji Ingos atžala.

Kitos mamos didžiuodamosios siuntė savo gausios šeimynos nuotraukas, kuriose visi susiglaudę, laimingi ir gyrėsi: „Ar kiekviena mama gali pasigirti turinti keturis ją mylinčius sūnus?“, „Mama Roneta niekada neatsisako prieš objektyvą pasimaivyti su savo keturiais vaikais“.

O kur dar vaikų komplimentai mamai, kad ji – ne tik mama, bet ir pati geriausia draugė, kad mama tobula. Tokią staigmeną pamačiusios gimdytojos taip pat palikdavo komentarą, padėkodamos savo vaikui ir net neabejodamos savo žodžiais: „Tu pats geriausias“.

Kai kurios mamos ir džiaugsmo ašarą išspaudė perskaičiusios, kaip nuoširdžiai savo meilę vaikai išliejo: „Tai mama yra uostas, prie kurio nuolat randu užuovėją sunkiausiose akimirkose. Tai ji nuolatos paguodžia ir pasako: „Taip turėjo nutikti, nieko tokio. Svarbiausia, nepergyvenk, viskas bus gerai“. Aš šiais žodžiais tikiu kaip pačiais teisingiausiais ateities pranašais. Ačiū, tau, mama, kad esi, aš tave labai myliu“ (Liveta).

motinos diena ieva baskyteNugalėtojai

Nuotraukas atžalos ir mamos siuntė mums ne šiaip sau – šauniausiam fotografui „Rambyno“ restoranas vakarienei su mama dovanoja pusės metro skersmens picą. „Rambyno“ komisija tarė pasitarė ir nusprendė, kad gardžią picą skanaus dviejų anūkų nubučiuota močiutė, kurios nuotrauką atsiuntė dukra Lina PILIBAVIČIŪTĖ.

Kitą prizą – nuotrauką ant drobės įsteigė „Šarūno reklama“. Tik nugalėtoją čia rinko patys facebook gerbėjai – jie „patinka“ paspaudimu ant nuotraukos atiduodavo savo balsus. Tarp dviejų dalyvių užvirė įnirtinga kova –  daugiausiai paspaudimų „patinka“  sulaukė pats pirmasis mums nuotrauką atsiuntęs Audrius Verseckas (1581 balsai) ir Ieva BAŠKYTĖ (1852 balsai). Būtent Ieva, surinkusi daugiau balsų, galės bendrą savo, mamos ir brolio nuotrauką perkelti ant drobės ir ja papuošti namų sieną.

motinos diena inga vasiliauskeAudriaus lauksime mūsų redakcijoje – dovanų jis gaus firminį „Šilutės naujienų“ puodelį.

Nepaliksime be prizų ir kitų gražių nuotraukų autorių. Inga VASILIAUSKE, Egle PAULAUSKIENE, Renata KISLINKIENE, Dovydai MAZONAI, kreipkitės į mūsų redakciją, – čia lentynoje patogiai bus įsitaisę jūsų atvaizdais papuošti puodeliai, kad kava ar arbata ryte su mama būtų dar skanesnė!

motinos diena lina pilibaviciuteNieko nelaimėję nenusiminkite. Kitą sekmadienį – Mamos dieną – ir visas kitas dienas žodžius: „Aš myliu tave, mama“ pasakykite ne tik virtualiai – tai bus pati geriausia dovana jūsų mamai.