Nuskambėjo „Muzikinis šerkšnas“ Šilutės meno mokykloje

Gruodžio 13 d. Šilutės meno mokyklos bendruomenė mokykloje surengė šventinį Kalėdinį padėkos vakarą - koncertą „Muzikinis šerkšnas“. Taip padėkota mokyklos rėmėjams, partneriams ir bendruomenei.

Šilutės meno mokyklos chorui vadovauja D. Pielikienė.

Gražią tradiciją artėjant gražiausioms metų šventėms turi Šilutės meno mokyklos bendruomenė. Mokiniai bei mokytojai jaukiai leido pirmadienio vakarą, į kurį, ne pirmą kartą sugužėjo ne tik dabartiniai, bet ir buvę mokytojai ir jaunieji menininkai: muzikantai, šokėjai, jų tėveliai, mokyklos draugai, partneriai, rėmėjai.

Ši muzikos ir meno talentų ugdymo šventovė turi ką parodyti šventės proga žiūrovams. Jaunieji atlikėjai, jų mokytojai ir šį kartą spinduliavo Meno mokyklos scenoje. Tai padėka rėmėjams, partneriams, bendraminčiams. Visiems jiems mokyklos direktorė Daiva Pielikienė išsakė padėkas ir įteikė simbolines kalėdines dovanėles. Direktorė dėkojo Rotary klubui, rajono laikraščiams, kurie visus metus su miesto visuomene dalinosi meno mokyklos absolventų, buvusių mokytojų prisiminimais, švenčiant mokyklos 55–ąjį jubiliejų, Kultūros ir pramogų centrui, H. Šojaus muziejui, už pagalbą vykdant mieste menines akcijas architektui Egidijui Vidrinskui. Padėkos ir simbolinės dovanėlės buvo įteiktos ir aktyviausiems tėveliams, nuolat padedantiems organizuojant svarbias veiklas mokykloje, lydint vaikus į respublikinius ir tarptautinius renginius.

Padėkos vakare apsilankė ir Kalėdų senelis, palinkėjęs viltingai laukti didžiosios metų šventės, o mažiesiems įteikęs dovanų.