Nuvykę tramdyti smurtaujančio vyro, pareigūnai aptiko velnio lašų fabrikėlį

bravoras eidaiciuose1Antradienio vakarą pareigūnai gavo pranešimą apie smurtą šeimoje Gardamo seniūnijoje esančiame Eidaičių kaime. Į vienkiemį nuvykę tramdyti prieš sutuoktinę smurtaujančio girto vyro, pareigūnai aptiko bravorą su 3 tonomis raugo ir 380 litrų bespalvio skysčio, panašaus į naminę degtinę.

1957 metais gimęs įtariamasis buvo sulaikytas. Nukentėjusioji nuo smurto pareigūnams rodė sutinusias nuo smūgių rankas. bravoras eidaiciuosePasak jos, sutuoktinis dažnai prieš ją smurtauja.

Beveik už 100 metrų nuo sodybos, medžiais ir krūmais apaugusioje vietoje, buvo aptikta ir didelė naminės degtinės varykla.

Rasti aparatai naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 380 litrų bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, ir 3 tonos raugo mišinio.

Įvykis tiriamas. Dėl naminės degtinės gaminimo, turint tikslą ją realizuoti, o taip pat ir aparato, skirto stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti, laikymo Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

* Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
* Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
* Bendruoju pagalbos telefonu 112.