Olimpiečiams – Lietuvos žmonių vardais įausta valstybės vėliava

olimpine veliava SiuloPiesinysPirmą kartą istorijoje geriausiems šalies sportininkams Lietuvos žmonės gali sukurti vardinę Lietuvos vėliavą. Šią savaitę startavo tautinis projektas „Lietuvos geriausi“ – jo dalyvių vardai mikro-lazeriais bus įrašyti ant siūlo, o šis – įaustas į Lietuvos vėliavą, kuri į Olimpiadą lydės už mūsų šalį kovosiančius sportininkus.

„Pagal nerašytą tradiciją, pergalės akimirką sportininkai apsigaubia pečius savo šalies vėliava. Šiemet joje gali būti visa Lietuva. Tai galimybė mums, sėkmės atveju, bendrai išgyventi džiaugsmo ir pasididžiavimo jausmą“, – sakė projekto idėjos autorius Raimundas Daubaras.
 
Visą birželio mėnesį savo šaliai ir sportui neabejingi žmonės palaikymą olimpiečiams galės išreikšti interneto svetainėje www.LTgeriausi.lt Čia užsiregistravusiųjų vardai lazerinėmis mikro-technologijomis bus išrašyti ant siūlų, iš kurių išausta tautos vėliava bus įteikta olimpinei komandai.

„Olimpines žaidynes stebi milijardai žmonių visame pasaulyje. Mažai kas dar taip pasaulyje garsina Lietuvą, kaip mūsų sportininkų pastangomis olimpinėje arenoje iškylanti šalies vėliava. Atiduoti savo nuoširdžią asmeninę pagarbą – tai mažiausia, kaip kiekvienas galime palaikyti Lietuvos olimpiečius, siekiančius jų aukščiausio tikslo“, – sakė R. Daubaras.

Anot organizatorių, lazerinėmis mikro-techologijomis ant siūlo įrašytas vardas plika žmogaus akimi atrodys kaip vos įžiūrimas taškelis – jis bus įrašytas mikronų lygmenyje, kas sudaro milijoninę metro dalelę.

Apjungti naujausias technologijas ir tautiškumą ėmėsi žiūrimiausia televizija TV3 ir į Lietuvos rinką žengiantis pasaulinis buitinės technikos lyderis „Haier“.

„Mes gerai žinome, kiek pasišventimo, aistros ir pastangų reikalauja aukščiausia vieta ant nugalėtojų pakylos. Todėl didžiuojamės, kad kartu su Lietuvos gyventojais turime galimybę atiduoti pagarbą Lietuvos pirmiesiems sporte“, – sakė „ACC Distribution“, oficialaus „Haier“ platintojo Baltijos šalyse, vadovas Regimantas Buožius.

Lietuvos žmonių vardais įausta vėliava olimpiečių komandos atstovams bus įteikta liepos 6-ąją – Valstybės dieną. Įteikimo ceremoniją tiesiogiai transliuos TV3 televizija.