Olimpiečio E.Petrausko asmeninio gyvenimo peripetijos – „Karamelinėse naujienose” (video)

E.Petrausko sutiktuvės Šilutėje. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Euforija, prasidėjusi po Londono olimpinių žaidynių, Lietuvoje vis dar neslūgsta. Tiesa, viešumoje girdimi ne tik skambūs sveikinimai, padėkos, bet ir čempionų priekaištai mūsų valdžiai ar netgi treneriams.

Tačiau antradienio vakarą „Karamelinės naujienos” nukeliavo ten, kur vis dar tvyro tikras olimpinis triumfas – į Trakasėdžius, esančius Šilutės rajone. Daugelis žino: čia gimė, augo ir savo sportinę karjerą pradėjo boksininkas Evaldas Petrauskas.

Dvidešimtmetis lietuvis, į Lietuvą parvežęs olimpinę bronzą, iškart buvo pakrikštytas lietuviškuoju Maiku Taisonu.

Apie tai, jog Evaldas Petrauskas vos aštuoniolikos tapo tėčiu, iki šiol žinojo tik jo artimieji. Pusantrų metukų dukrytė Gustė kartu su motina Dovile gyvena Airijoje.

„Planavome vestuves. Tačiau tuomet buvau labai jaunas, trūko pinigų… Tad planai sukurti darnią šeimą kol kas neįgyvendinti“, – LNK „Karamelinėms naujienoms” sakė sportininkas.

„Nuo šiol viskas bus kitaip“, – sako Evaldas. Nuo šešiolikos metų Lietuvos olimpiniame sporto centre gyvenantis sportininkas pagaliau įgyvendins savo svajonę. Už valstybės skirtą šimto penkiasdešimties tūkstančių litų premiją Vilniuje Evaldas žada nusipirkti ir įsirengti nuosavus namus.

Čempionas turi viltį: galbūt tada į Lietuvą iš užsienio sugrįš ir jo draugė Dovilė su dukrele.

„Kaip kažkada planavome, galėtumėme apsigyventi sostinėje. Juk dabar tam bus puikios sąlygos“, – viliasi garsiausias Lietuvos boksininkas.

Laidos įrašą žiūrėkite čia