Olimpinio medalio laimėtojas E.Petrauskas prabilo apie asmeninio gyvenimo dramą

Boksininkas E.Petrauskas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Dvidešimtmetis boksininkas iš Šilutės E. Petrauskas, po Londono olimpinių žaidynių Lietuvai parvežęs bronzos medalį, interviu LNK laidai „Nuo…iki“ šį pirmadienio vakarą 19.55 val. pirmą kartą atvirai prabils apie brangiausią jam žmogų – pusantrų metukų dukrą Gustę.

„Ji su mama netrukus atvažiuos į Lietuvą, galėsiu su Guste praleisti bent dvi savaites, – sako Evaldas, – nors dar nenupirkau jau dovanų, dabar ji gaus viską, ko tik paprašys, o jei sakote, kad išlepinsiu, nieko, tokius mažus vaikus reikia lepinti“.

Žurnalistams ėmus domėtis charizmatiško vaikinuko iš Šilutės, parvežusiu Lietuvos boksui medalį, gyvenimu, jis prasitarė tik tiek, kad Airijoje turi draugę Dovilę, kuri augina jų dukrą, rašoma LNK pranešime žiniasklaidai.

Šį vakarą „Nuo.. iki“ laidoje Evaldas bus atviras. „Mano mergina buvo iš Šilutės, jos tėvai išvažiavo į Airiją užsidirbti ir pasiėmė ją kartu, buvom labai jauni, aš neturėjau jai ką pasiūlyti, gyvenau Vilniuje bendrabutyje ir visą savo laiką skyriau boksui“.

Nors Evaldas tapo tėčiu vos baigęs mokyklą, jis sako niekada dėl to nesigailėjęs: „Aš labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad turėsiu dukrą, jausmas kai ji gimė buvo nerealus tikrai, bet buvo apmaudu, kad negalėjau dalyvauti gimdyme Airijoje. Tik po savaitės nuskridau pas ją. Dukra buvo kaip lėlyte, svėrė tik 2 kg 700 gramų. Kai atvažiavau, net bijojau paimti ant rankų“.

Ar 150 000 litų premija ir naujas automobilis tikrai galėtų pakeisti Evaldo gyvenimą ir galbūt parvilioti jo merginą Dovilę su dukra į Lietuvą? Evaldas dar bijo svarstyti.

„Pirmiausia noriu jas pamatyti, o tada apie viską pasikalbėsime”, – laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins olimpinis čempionas.