Olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ vieši Kintuose

Boksininkas Evaldas Petrauskas. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Liepos 21 dieną 17.30 val. olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ viešės Kintuose, kur atveš simbolinę liepsną, bei pagerbs sportininką, iš Šilutės kilusį boksininką Evaldą Petrauską. Liepsnos įteikimo ceremonija vyks Kintų Marių šventės metu.

Nuo liepos 6-osios Lietuvos televizijoje prasidėjo olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“, skirtas 2012 metų Olimpinėms žaidynėms. Iki pat Olimpiados atidarymo liepos 27 dieną „Lietuvos liepsna“ žadins olimpinę dvasią bei pasididžiavimą tuo, kad esame Lietuvos, užauginusios tiek puikių sportininkų, dalis.

Projekto metu į Olimpiadą kovoti vykstantys sportininkai pristatomi ir pagerbiami, nes jie yra geriausi iš geriausių Lietuvoje, o jų sunkus darbas skirtas ne tik asmeniniams rezultatams pasiekti, bet ir garsinti Lietuvos vardą bei suvienyti visus Lietuvos žmones audringoms emocijoms. Kaip žinoma, į olimpinį Londoną šiemet varžytis keliaus 63 Lietuvos sportininkai.

Projekto metu aplankoma daugybė Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų, kuriuose gimė, augo, mokėsi ir savo pasiekimams pagrindą padėjo patys geriausi Lietuvos sportininkai. Nuo Telšių iki Visagino, nuo Biržų iki Druskininkų „Lietuvos liepsna“ keliauja nešdama kartu olimpinę dvasią, suteikdama galimybę didžiuotis tuo, kad esame lietuviai, esame Lietuvos, užauginusios tiek puikių sportininkų, dalis.

Nuo liepos 6 iki 27 dienos Lietuvos televizija transliuoja “Lietuvos liepsnos“ kelionę po įvairius miestus bei miestelius, supažindina su ta aplinka, kurioje formavosi kovingos olimpiečių dvasios, kalbina įvairius žmones, kurie pasakoja apie mūsų geriausius sportininkus. Mamos ir tėčiai, treneriai, pažįstami ir kaimynai, suolo draugai ar kartu sportavę – visi jie prisimena, kaip gimė ta liepsna, kuri dabar šildo ne tik pačių sportininkų, bet ir mūsų visų širdis ir kelia pasididžiavimą tuo, kad mes esame lietuviai, esame tokia šalis, kuri užaugino tokius nuostabius žmones.

Kiekviename projekto „Lietuvos liepsna“ aplankytame mieste ar miestelyje įžiebiama ugnis, kuri projekto kulminaciją liepos 27 dieną nušvies galinga visų mūsų širdžių liepsna. Baigiamasis projekto renginys vyks Palangoje, kur „Lietuvos liepsna“ virs Olimpiados 2012 atidarymo ugnimi.

„Lietuvos liepsnos“ projekto laidos per Lietuvos televiziją transliuojamos du kartus per dieną – darbo dienomis laidoje „Labas rytas“, taip pat kasdien iš karto po „Panoramos“.