Orai: pokyčiai bus dažni – karštis tai atsitrauks, tai vėl sugrįš

 

lelijosPirmadienis bus bene karščiausia šios savaitės diena, po kurios į šalį plūstels gaivesni orai, tačiau tik trumpam. Šiandien šalyje vyraus permainingas debesuotumas, pūs gūsingas pietvakarių, vakarų krypties vėjas, ypač pajūryje. Antroje dienos pusėje, vakarėjant vietomis praslinks lietus.

Dienos metu Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 26, Šiauliuose apie 25 laipsnius šilumos. Kaune oras sušils iki 28, šalies pietuose iki 29–30 laipsnių. Pajūryje numatoma 22 laipsnių šiluma.

Antradienį šiluma atslūgs, suksis gaivesnis šiaurės vakarų krypties vėjas. Daugelyje vietovių galimas negausus ir trumpas lietus. Nakties metu temperatūra šalyje svyruos tarp 13–18 laipsnių.Dieną Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 21, Kaune ir šalies pietuose apie 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir pajūryje oras šils iki 20 laipsnių.

Trečiadienį debesuotumas bus menkas, kritulių tikimybė taip pat. Vyraus graži diena, išsilaikys labai panaši šiluma kaip ir antradienį. Pūs silpnas, nepastovios krypties vėjas.
Nakties valandomis atvės labiau, temperatūra šalyje sieks vos 8–14 laipsnių šilumos. 

Dieną Vilniuje, Panevėžyje ir Šiauliuose bus apie 21, Kaune apie 22 laipsnius šilumos. Prie jūros oras šils iki 20 laipsnių.

Ketvirtadienį termometrų stulpeliai šoktels aukščiau. Vietomis dieną temperatūra pasieks 28 laipsnius šilumos. Numatomas vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas. Antroje dienos pusėje daug kur dangumi plauks didesni debesys, kai kur truputį palis. Naktį vyraus 12–17 laipsnių šiluma.

Dienos metu Vilniuje ir Šiauliuose oras sušils iki 25 laipsnių. Kaune ir šalies pietuose bus apie 27, Panevėžyje apie 26 laipsnius šilumos. Pajūryje numatoma 22 laipsnių temperatūra.

Penktadienį išsilaikys šilti orai, tačiau po pietų, vakarėjant, per šalį praslinks perkūnijos ir lietaus debesys, pūs gūsingas pietvakarių, vakarų vėjas. Naktis šalyje numatoma rami ir giedra, temperatūra sieks 13–18 laipsnių šilumos.

Įdienojus bus neramu, pradedant vakariniais šalies rajonais, o vėliau ir kitur prapliups lietus, griaudės perkūnija. Vilniuje ir Kaune dieną vyraus 27, Panevėžyje 26 laipsnių šiluma. Šiauliuose oras šils iki 23–24, pajūryje iki 22 laipsnių.

Savaitgalį, po šilto penktadienio, į šalį vėl sugrįš gaiva.

Gismeteo.lt inf.