Organizuoja karavaninę išvyką po Vakarų Lietuvą

Karantino metu naują keliavimo formatą – turus automobiliais karavanu – sukūrusi „Šeimų karavano“ komanda šią žiemą kviečia į vienos dienos išvyką po Mažąją Lietuvą ir jos kaimyninius rajonus.

Klaipėdietei gidei Anitai Špakauskei karavano idėja kilo po to, kai buvo draudžiama keliauti masiškai, reikėjo išlaikyti atstumus. Tad šeimoms buvo pasiūlyta į ekskursijas vykti nuosavais automobiliais, gido informaciją girdint gyvai per raciją. Tokių išvykų metu šeimas lydi profesionalus gidas ir fotografų komanda, kurie ne tik koordinuoja 10 automobilių vilkstinės eigą, bet ir fiksuoja kelionėse patirtas emocijas.

Šiemet, dėl besitęsiančios COVID-19 situacijos, išvykas užsienyje „Šeimų karavano“ komanda pakeitė į turus po Lietuvą. Iš pradžių sugalvota apvažiuoti Klaipėdos rajono ribas, o orams atšilus, leistis į turą po Mažąją Lietuvą. Artėjant šventiniam laikotarpiui nuspręsta pakartoti šį turą ir šaltuoju metų laiku.

Ekskursija prasideda Kretingoje, toliau karavanas juda Gargždų link, iš ten pro Veiviržėnus, Švėkšną ir vakarop pasuka į pamario kraštą. Keliautojams siūlomi lankomi objektai, kvepiantys karamele, vietiniu paveldu, kalėdiniais meduoliais.

Keliaujančių laukia ir kitos pramogos bei staigmenos – šventiškai pasipuošę save ir automobilį bus apdovanoti „Fotopolis“ komandos įsteigtu prizu – nuotrauka ant drobės.