Oro kondicionieriai – tarnauja visus metus. Kodėl tai investicija, kuri atsiperka?

Artėjant vasarai vis daugiau lietuvių susimąsto apie oro kondicionierius, kurie gali padėti kaitrias dienas išgyventi kur kas paprasčiau. Džiugu, kad daugelis supranta, jog didelė kaitra namuose – tai ne tik diskomfortas, tai yra pavojus Jūsų sveikatai. Investuodami į oro kondicionierius galite būti ramūs, kad net ir labai ilgai besitęsiančiomis kaitriomis dienomis - visada pavyks jaustis gerai, išlikti darbingiems ir pozityvios nuotaikos.

Oro kondicionieriai – ne tik vėsina

Gana dažnas mitas, kad oro kondicionieriai, kaip įranga padedanti patalpose sukurti tinkamą mikroklimatą – neatsiperka. Skeptikai dažnai argumentuoja, kad ji tarnauja vos porą mėnesių per metus, veikimo metu – ženkliai išaugina elektros išlaidas. Tai nėra tiesa. Pirmiausia, oro kondicionieriai, kurie dar gali būti vadinami šilumos siurbliais oras-oras – tarnauja visus metus, kadangi jie ne tik vėsina, tačiau ir šildo. Antra – sistema nereikalauja didelių investicijų. Šiuo metu rinkoje siūlomi taupūs oro kondicionieriai, kurie veikia sistemingai, tad gana mažomis energijos išlaidomis. Jie yra išmanūs – reaguoja į temperatūrų pokyčius, tad ne tik kuria tuo metu patalpose labiausiai tinkamą klimatą, tačiau ir yra taupūs, nereikalauja daug išlaidų elektrai.

Galima sutaupyti

Dažnas nori ne tik sutaupyti įrangos išlaikymui, tačiau ir pačią sistemą įsigyti pigiau. Mikroklimato kūrimo įrenginiais prekiaujanti įmonė „Elkondas“ dažnai siūlo akcijas, kurios suteikia galimybę sistemas įsigyti pigiau. „Daugelis mūsų konkurentų siūlo akcijas sezoninei mikroklimato įrangai tuomet, kai ji nėra reikalinga. Mes, priešingai, akcijas siūlome visus metus, kadangi suprantame, kad poreikis daugiau pasidomėti bei įsigyti oro kondicionierius vasaros metu – išauga“,- pasakoja vadovas Deividas Kairys. „Žinoma, geriausia nelaukti sezono, kadangi tuomet mūsų meistrai gali nespėti labai greitai, čia ir dabar sumontuoti įrenginių, o daugelis žmonių to nori. Štai pavasaris – tikrai puikus laikas pagalvoti apie oro kondicionierius/šilumos siurblius oras-oras. Galiausiai, juk pasitaiko ir vėsių vasaros dienų, naktų, tad gera, kai tokia įranga tarnauja ne tik kaip namų vėsinimo, tačiau ir šildymo priemonė“,- priduria.

Dar viena puiki galimybė įsigyti šilumos siurblius pigiau – APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra) siūloma parama. Kiekvienais metais siūlomos subsidijos fiziniams asmenims, kurios suteikia galimybę senas šilumos išgavimo sistemas keisti inovatyviomis, tokiomis, kurios ne tik saugesnės, tačiau patogesnės ir ekologiškesnės.

Nemokamos konsultacijos renkantis

Pradėjus ieškoti oro kondicionieriaus galima nustebti kokia yra plati pasiūla. Tikrai be patirties sunku rasti įrangą, kuri geriausiai atitinka tam tikro būsto bei jame gyvenančių ar dirbančių asmenų poreikius. Besidominančius inovatyviomis mikroklimato kūrimo įrangomis siūlome užsukti į „Elkondas“ prekybos vietą Tauragėje, adresu – Stoties gatvė 17. Čia siūloma įsigyti įrenginius išsimokėtinai puikiomis sąlygomis! Tame pačiame prekybos centre rasite ir „Nermeda“ įmonę, kuri prekiauja elektros prekėmis, šviestuvais, teikia elektros instaliacijos ir elektros ūkio priežiūros bei įrankių nuomos paslaugas. Taigi, viskas, ko reikia – vienoje vietoje.

Daugiau informacijos apie oro kondicionierius ir šilumos siurblius rasite: www.elkondas.lt