Orų prognozė: savaitgalį į šalį įsiverš karštis

KarstisPuikios žinios tiems, kurie pasiilgo kaitros – savaitgalį į šalį sugrįžta karščiai. Tikėtina, kad jie nesitrauks ir visą kitą savaitę. O bent kol kas teks mėgautis debesų ir lietaus draugija.

Šiandien daug kur numatomas trumpas lietus, vyraus apniukęs dangus. Pūs vėsus ir gūsingas šiaurės vėjas. Vilniuje ir Kaune bus debesuota, protarpiais lis. Oras sušils iki 21–22 laipsnių. Šiauliuose vėjas dangumi gins debesis, bus apie 20 laipsnių šilumos. Ilgai pajūrį lepinusi saulė šiandien taip pat pasislėps už debesų. Dienos metu sustiprės vėjas, temperatūra sieks 20 laipsnių.

Penktadienį pasisuks ramesnis šiaurės rytų vėjas. Vyraus panaši temperatūra, vėl varvės dangus. Vilniaus ir Kauno apylinkėse temperatūra svyruos tarp 18–20 laipsnių. Didžiąją paros dalį numatomas debesuotumas ir krituliai. Kiek šviesesnio dangaus tikėtis galima vakarėjant. Šiauliuose griaudės perkūnija ir merks lietus. Naktį ir ryte bus apie 17–18, dieną apie 20 laipsnių šilumos. Pajūryje pro debesis vis žvilgčios saulė, protarpiais lynos. Temperatūra sieks 18–22 laipsnius.

Šeštadienį debesys bus šiek tiek mažesni, tačiau lietaus dar galime sulaukti. Pūs ramus šiaurės vėjas, lepins didesnė šiluma. Vilniuje ir Kaune vyraus permainingas debesuotumas. Naktį ir ryte bus apie 16–19, dieną apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose numatomas apniukęs dangus, negausiai lis. Pirmoje paros pusėje temperatūra sieks 17–18, įdienojus 22 laipsnius šilumos. Pajūris dangumi plauks nedideli debesys, galimas trumpas lietus. Oras šils iki 19–22 laipsnių.

Sekmadienį dangus bus šviesesnis, tik vakariniuose rajonuose debesys dar taškysis krituliais. Oras įkais iki beveik 30 laipsnių. Vilniaus ir Kauno apylinkėse vyraus giedras dangus. Nakties ir ryto metu bus apie 18–21 laipsnį šilumos. Dieną galimi nedideli debesys, oras sušils iki 26–27 laipsnių. Šiauliuose numatomas nedidelis debesuotumas. Protarpiais negausiai lis, griaudės perkūnija. Naktį ir ryte termometrai fiksuos 17–20, dieną 25 laipsnius šilumos. Pajūryje vėl bus galima mėgautis dangaus žydryne. Pirmoje paros pusėje temperatūra svyruos tarp 18–20 laipsnių. Įdienojus bus apie 22 laipsnius šilumos.