Osteopato G.Avdejevo stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijos – be laužymo ir skausmo

RUSNE VILA_osteopatasRugsėjo 17-19 ir spalio 30-31 dienomis restorane „Rusne Villa“, esančiame Pakalnės kaime, viešės vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas Genadijus Avdejevas iš Ukrainos.

„Jūs, Jūsų draugai ar vaikai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse? Tokiu atveju Jums verta apsilankyti pas vieną iš geriausių osteopatų G.Avdejevą. Jis jau daug metų važinėja po Europos Sąjungą, Rusiją ir Ukrainą, gydydamas skausmą kenčiančius šių šalių žmones“, – į susitikimą kiečia „Rusne Villa“ atstovai.

Laukiami turintys įvairių negalavimų

G.Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į visavertį gyvenimą net po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymo ar kitokių traumų.

Stuburo gydymo procedūrą Genadijus atlieka pirštais, labai švelniai, be jokių laužymų, ko paprastai bijo žmonės, lankęsi pas tradicinius manualinės terapijos specialistus.

Kviečiame visus, turinčius stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų, kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais, registruotis ir atvykti apžiūrai. Laukiami tie, kuriuos vargina stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje, dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmai, skausmas pilvo srityje, vidaus organų pasislinkimas ir kiti negalavimai.

Kviečiami ir tie, kam aktuali profilaktinė apžiūraRUSNE VILA_osteopatas_3

Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ir atsiliepimai ypatingai geri. Dauguma vaikų įvairaus stiprumo traumas patyrė gimdami ar vėliau vaikystėje, kritę ar netinkamai sportuodami. Vaikų stuburą gadina ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkios kuprinės ir pan. Šiandienos vaikus vargina žvairumas, astigmatizmas, nevienogo ilgio kojos, nevienodame aukštyje esantys pečiai, cerebrinis paralyžius ir pan. Kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greičiau bus atstatytos prarastos funkcijos.

„Jei yra pasikartojančių problemų, geriau pakoreguoti stuburą ir tik po to keisti mitybą, pradėti daugiau judėti. Sąnarių problemos irgi tampriai susijusios su stuburu ir labai svarbu patikrinti vaikus. Todėl pasikvietėme šį žmogų“, – sako Aistė Stanislovaitytė.

Osteopatinis – manualinis gydymas dažnai trunka daugiau nei kelis seansus, tai priklauso nuo problemos senumo, žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio ir t.t. Anot gydytojo G.Avdejevo, kiekvieno rezultatai individualūs.

Trumpai apie G.Avdejevą

Gydytojas atvyksta iš Odesos. Jis dirba unikaliu metodu, kurio išmoko iš savo garsiosios mamos. Jis stuburo negalavimus šalina ne laužydamas, o atstatydamas slankstelius į teisingą padėtį tik pirštais. Ši procedūra atpalaiduoja raumenis, kurie laiko slankstelius neteisingoje padėtyje, taip pat atstato energijos cirkuliaciją. Pirštais jis atstato į teisingą padėtį ir pirmąjį stuburo slankstelį Atlantą.

Be to, teikia rekomendacijas, moko kaip mankštintis, kad nereikėtų pagalbos ateityje.

Atvykstančiųjų prašoma atsivežti rentgeno nuotraukas ir pasakyti savo ligos diagnozę. Tai padėtų gydytojui greičiau nustatyti negalavimo priežastis ir skirti daugiau laiko ligoniui seanso metu.

Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.