Paaugliai iš Šilutės siautė Palangoje

Paaugliai siaute_PalangojePasiausti į Palangą automobiliu naktį atvažiavusi neblaivių jaunų šilutiškių kompanija prisidirbo bėdų: padarė avariją, sudaužė mašiną, išvartė stulpus ir pabėgo iš autoįvykio vietos.

Ketvirtadienį anksti ryte miesto gatves apžiūrintys komunalininkai miesto centre net žagtelėjo iš nuostabos: J.Basanavičiaus gatvės pradžioje nuo smūgio į apšvietimo stulpą nukritęs vienas šviestuvas, nulenktas kelio ženklo stovas, o automobilių eismą blokuojanti sunki betoninė gėlių klomba atsidūrė už 15 metrų Vytauto gatvės važiuojamojoje dalyje.

Iš ant pasnigusios kelio dangos aiškiai matomų padangų vėžių buvo gaima suprasti, kad J.Basanavičiaus gatve dideliu greičiu atlėkusi mašina nestabdydama rėžėsi į stulpą ir betoninę klombą.

Ant gatvės mėtėsi automobilio kėbulo detalės, iškritę posūkio žibintai, tačiau paties automobilio nebuvo.

Apie 6 valandą į įvykio vietą atvykusio policijos patrulių ekipažo vienas pareigūnas prisiminė, kad važiuojant į tarnybą iš Klaipėdos jis įvažiuojant į Palangą šalikelėje matė apgadintą automobilį „Audi 80“.

Nuvykus į vietą automobilyje sėdėjo 6 jaunuoliai, kurie laukė iškviesto taksi. Tai buvo ta pati naktį Palangoje siautėjusi kompanija.

Paaiškėjo, kad trečiadienį vienas 19 metų sulaukęs šilutiškis nusipirko automobilį ir pasikvietė draugus jį išmėginti. Apie 22 valandą į Palangą išvažiavo šeši šilutiškiai, kurių amžius siekė nuo 14 iki 19 metų.

Teisės vairuoti neturintis automobilio savininkas prisipažino, kad mašiną paeiliui vairavo visi draugai. Anot vaikinų, J.Basanavičiaus gatve važinėjo 17 metų šilutiškis, kuriam buvo nustatytas 0,88 promilės girtumas, nors jis pats tikino prie vairo nesėdėjęs.

Po smūgio į stulpą ir klombą niekas nenukentėjo. Vis dar riedėjusiu automobiliu šilutiškiams pavyko nuvažiuoti keletą kilometrų, tačiau ties Nemirseta stipriai apgadinta mašina sustojo.

Dabar Palangoje svetimą automobilį nesėkmingai pavairavusio šilutiškio tėvų laukia nemažos išlaidos: sūnui teks mokėti solidžią baudą už pabėgimą iš autoįvykio vietos ir automobilio vairavimą neblaiviam ir neturint tam teisės.

Be to, už sugadintą turtą daugiau nei 1000 eurų ieškinį ruošia ir kurorto komunalininkai. ˙

Lrytas.lt inf.