Padegtame ūkiniame pastate sudegė šunelis (atnaujinta)

gaisras lauciuose 2 andriausTrečiadienį 21.11 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės seniūnijos Laučių kaime, Plento gatvėje, atvira liepsna dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Atvykus paaiškėjo, jog dega aštuonioms šeimoms priklausantis ūkinis pastatas. Gyventojai įtarė padegimą.

Sulaikyti įtariamieji – to paties Laučių kaimo jaunuoliai.

Gaisro metu nudegė ir nuardyta 250 kv. m stogo, sudegė ir sugadinta 3 t šieno, buvusio virš perdangos, apdegė apie 2 kv. m malkų, buvusių pastato viduje ir pirmo aukšto medinės durys.

Ūkinio pastato, kur buvo gaisro židinys savininkė pasakojo, jog tvartą uždegė paaugliai. Ji dievagojosi, jog gaisro dieną su jais susipyko ir šie neva nusprendė atkeršyti. Moteris sielojosi, kad sudegė jos mylimas šunelis ir žiemai paruoštos malkos.
Kita kaimynė pridūrė, jog jau kelias dienas paaugliai girtavo prie to ūkinio pastato. Žilstelėjusi moteris sakė, kad dieną jau kvietė policiją, kad ši jaunuolius sutramdytų, nes jie „kabinėjosi“ ir kitaip provokavo konfliktą su daugiabučio gyventojais.
Kaimynai net nurodė vardą ir pavardę penkiolikmečio, kuris įtariamas padegęs ūkinį pastatą.

Tą patį vakarą pareigūnai sulaikė du įtariamuosius. Vienam jų 15, kitam 16 metų.  Dar keli jaunuoliai buvo sulaikyti už sukeltas muštynes – viešosios tvarkos pažeidimą. Jie pristatyti į Šilutės policijos komisariatą.