Padėka talkinkams už bulviakasį – namine degtine (video)

Dulkiškės kaime aptiktas naminės fabrikėlis. / Tauragės AVPK nuotr.Ketvirtadienio popietę Šilutės rajone, Dulkiškės kaime policijos pareigūnai aptiko naminės degtinės varyklą. Atvykus policijai gamybos procesas vyko pilnu pajėgumu – dalis alkoholio jau buvo pagaminta, o šalia kupantį didelį kiekį raugo dar tik buvo ruošiamasi apdoroti.

Minėto kaimelio gyventojas 47-erių S.Š. naminės degtinės fabrikėlį buvo įsirengęs netoli savo sodybos esančiame miškelyje.

Dėl tokio savo pomėgio vyriškis policijai įkliūva ne pirmą kartą – prieš kelis metus pareigūnai jo sodyboje taip pat aptiko sukonstruotą bravorą. Šįkart šilutiškio namuose be aparatų, skirtų naminei degtinei gaminti, buvo rasta ir paimta apie 60 litrų jau pagaminto alkoholio, taip pat apie 680 litrų raugo. Vyras pareigūnams paaiškino, kad artėja bulviakasis, naminuke jis ketinęs atsiskaityti už pagalbą talkininkams.

Dėl aparatų, skirtų naminei degtinei gaminti pagaminimo ir naudojimo, taip pat dėl neteisėto stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų gamybos Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Pareigūnai ragina gyventojus apie jiems žinomus naminės degtinės gamybos ar laikymo atvejus informuoti policiją:

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu ( 8 446) 61 952.

Bravoras-Silute2-0831Bravoras-Silute1-0831

Vaizdo įrašas: