Padėkota Šilutės vardą garsinantiems mokiniams ir mokytojams

Šilutėje yra tradicija kasmet, baigiantis mokslo metams ir išlydint į vasarą pagerbti geriausių rezultatų įvairiose srityse pasiekusius rajono mokyklų mokinius ir jų mokytojus.

Toks renginys įvyko ir praėjusią savaitę, į jį pakvietę rajono savivaldybės vadovai kartu padėkojo ir švietimo įstaigų vadovams bei mokinių tėvams.

Toks šventinis renginys jau ne pirmą kartą vyksta H. Šojaus muziejaus kiemelyje. Ir šiemet į šią šventę sukviesti tie, kas laimėjo prizines vietas įvairiose tarptautinėse bei šalies olimpiadose bei konkursuose. Iš viso ceremonijos metu pasveikinti 36 mokiniai, 7 meno kolektyvai ir 19 mokytojų, jiems įteikti padėkos raštai ir dovanų kuponai.

Kreipdamasis į susirinkusiuosius rajono meras Vytautas Laurinaitis ir šiemet pasidžiaugė, kad rajone turime tikrai gausų būrį aktyvių ir visapusiškai gabių mokinių, kuriuos ugdo krašto mokyklos. Jie kasmet atstovauja savo mokykloms ir miestui įvairiuose renginiuose, pasiekia aukštų rezultatų, o kartu reprezentuoja ir visą Šilutės kraštą šalyje bei pasaulyje.

V. Laurinaitis už atsakingą darbą padėkojo mokytojams ir mokyklų vadovams, taip pat mokinių tėvams, kurie sudarė jaunimui galimybes tobulėti ir visiems palinkėjo gražios vasaros.

Padėkos žodžiai ir dovanėlės skirti šiems mokiniams bei jų mokytojams:

Žibų pradinės mokyklos mokinėms Aušrai Rainytei, Akvilei Grenoveckaitei, Alinai Radzevičiūtei, liaudiškų šokių grupei „Žiburėlis“ bei mokytojoms Alinai Vasiliauskienei, Alinai Urbonienei ir Jurgitai Žemaitaitienei.

Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio mokinėms Aušrinei Kuršelytei ir Ugnei Barakauskaitei bei mokytojai Ritai Judžentienei.

Šilutės Pamario progimnazijos mokinėms Emilijai Baltutytei ir Kotrynai Skablauskaitei bei mokytojoms Nijolei Kungelienei ir Vilmai Saldauskienei.

Kintų pagrindinės mokyklos mokiniui Vyteniui Kumutaičiui, Juknaičių pagrindinės mokyklos mokinei Džiugai Sidaravičiūtei, Dominykai Mincevič iš Usėnų pagrindinės mokyklos ir Rugilei Bružaitei iš Saugų J. Mikšo pagrindinės.

Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos mokiniams Godai Stražnickaitei ir Viltei Maselskytei bei Martynui Budvyčiui iš Vilkyčių pagrindinės.

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinei Emilijai Mačijauskaitei, Vainuto gimnazijos mokiniams Aurelijai Skurdelytei ir Mantui Juraškai bei šios gimnazijos Katyčių skyriaus mokinei Guodai Vendelytei.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniams Dominykui Stankui ir Viliui Gailiūnui, Vydūno gimnazijos moksleiviams Linui Kirjanovui ir Lukui Lynikui, šios gimnazijos merginų šokių grupei „Žvilgis“ ir jaunimo šokių grupei „Žvilgis“, taip pat jų vadovei Linai Linkei.

Šilutės pirmosios gimnazijos mokinėms Danielei Matulevičiūtei, Izabelei Sudeikytei, Lukrecijai Lazaraitytei bei mokytojai Vaidai Galinskienei. Tos pačios gimnazijos merginų šokio kolektyvui „Atlaja“ ir jo vadovei Ritai Kurpeikytei.

Šilutės pirmosios gimnazijos Junior Achievement komandai „SAR“ ir komandai „Ekspertės“ bei jų vadovei Daivai Jakienei.

Šilutės meno mokyklos mokiniams Majui Vilkui, Gabrieliui Lankučiui ir mokytojai Loretai Kabanovai. Majai Orentaitei, Mildai Odinbergaitei ir mokytojai Gretai Dudnikei. Beatričei Paičiūtei ir mokytojoms Irenai Bogužienei bei Gražinai Liaudanskienei. Ąžuolui Lukošiui ir mokytojai Liudmilai Sandrai Tunaitienei. Milanai Čuchriajevai, Pijui Pirogovui ir mokytojai Liudmilai Mikkelsen. Liepai Žadeikaitei, Mėtai Dromantaitei ir mokytojai Žydrei Adomaitienei. Faustai Balodytei ir mokytojai Kristinai Kasperaitytei. Fanfarinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Pamarys“ nariams ir jų vadovui Gražvydui Railai.

Muzikinius kūrinius susirinkusiesiems dovanojo Meno mokyklos mokiniai.