Pagėgiuose – elektros stulpai vidury gatvės (VIDEO)

 Kadras iš Youtube.com.Internete paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad už Europos Sąjungos paramos lėšas atnaujinus pagrindinę Pagėgių gatvę senieji elektros stulpai atsidūrė važiuojamosios kelio dalies viduryje.

„Viską teisingai padarė statybininkai, juk būna „gulintys policininkai”, o būna „stovintys”…“ – ironizuoja internautai. Pasak komentatorių, tai „išties keistas neūkiškumo ar logikos stokos pavyzdys“.

Vaizdo įraše vairuotojas važinėja miesto gatvėmis ir emocingai stebi netikėtai jį pasitinkančius stulpus. Stulpai nebuvo pažymėti jokiais skiriamaisiais ženklais, neaptverti.

Įrašu susidomėjo ir pats susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, vaizdeliu savo socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.

„Čia greičiau juokas pro ašaras. Baisu, kad tokie dalykai vyksta Lietuvoje ir normaliai nepavyksta miesto gatvelės suremontuoti“ – komentavo susisiekimo ministras. Jis sakė susisiekęs su Savivaldybės atstovais, kurie pažadėjo stulpus išrauti.

Portalo “15min.lt” paprašytas pakomentuoti situaciją Pagėgių savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Petras Kuzmarskis piktinosi į internetą pakliuvusiu vaizdo įrašu ir pažadėjo stulpus aptverti.

Kas turėjo pasirūpinti stulpų pašalinimu ar bent pažymėjimu – gatvės rekonstrukcijos darbus atliekančios įmonės „Kamesta“ darbininkai ar elektros energijos skirstymo bei tiekimo įmonė LESTO, neaišku, nes abejos bendrovės stumdė atsakomybę vienos nuo kitų.

Šiuo metu stulpai jau saugiai aptverti.