Pagerbta Šilutės VSB „Metų specialistė“

 

VSB 2Šventiška praėjusi savaitės buvo Šilutės visuomenės sveikatos biure – šios įstaigos visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Raimonda Armonavičienė išrinkta „Metų specialiste“ ir apdovanota Kaune vykusios ceremonijos metu.

Kolegę į Laikinosios sostinės Rotušėje surengtą pagarbos renginį lydėjo VSB direktorė Kristina Surplė ir specialistė Greta Urbonaitė.

Lietuvos savivaldybių sveikatos biurų asociacija kasmet rengia šių įstaigų „Metų specialistų“ apdovanojimus.

K.Surplė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad geriausius iš geriausių specialistus renka patys visuomenės sveikatos biurų darbuotojai. Šiemet Šilutės VSB kolektyvas, kuriame be vadovės dirba 23 specialistai, nutarė, kad „Metų specialistės“ titulo labiausiai nusipelnė R. Armonavičienė.

 

Pasak VSB direktorės, tai ypač pozityvus žmogus, turintis išskirtinį talentą rasti kalbą su bet kuriuo žmogumi ir sudominti jį sveikatos stiprinimo idėjomis. „Labai talentinga darbuotoja, tikras optimizmo šviesulys mūsų kolektyve. Aš džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad ji dirba mūsų biure“, – sakė K. Surplė.

Apdovanojimai vyko vasario 26 d., Kauno Rotušėje.

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija R. Armonavičienei įteikė padėkos raštą „Už begalinį rūpestingumą, profesionalumą bei prasmingą darbą visuomenės sveikatos prevencijos srityje“ ir suvenyrą.

Prieš kelias dienas kolegę pasveikino Šilutės VSB darbuotojai.