Pagerbtas aktyviausias pamario krašto jaunimas

JAUNIMO _1Praėjusią savaitę Šilutėje įvyko rajono jaunimo iniciatyvų apdovanojimo renginys. Jo metu buvo pagerbtos dvi jaunimo organizacijos, ilgą laiką organizuojančios renginius savo gyvenvietėse.

Kintų atvira jaunimo erdvė gavo prizą už šešerius metus organizuojamą renginį „Jaunimo naktys“, o Stubrių jaunimas už devynerius metus organizuojamą tinklinio turnyrą.

Šventę jaunimui organizavo Šilutės kultūros ir pramogų centro Atviros jaunimo erdvės jaunimo darbuotojas Rimvydas Petrauskis ir Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.

Pasak R. Petrauskio, jaunimo organizacijų pagerbimo už jų veiklą renginys organizuotas šiemet pirmą kartą. Tikimasi, kad toks renginys patiks jaunimui ir jis bus organizuojamas kiekvienais metais.

Į šventę buvo pakviesti 8 organizacijų atstovai ir renginio rėmėjai.JAUNIMO _2

Pirmosioms nominacijoms šiemet pasirinktos dvi organizacijos, kurios jau daug metų veikia ir po kelerius metus organizuoja nuolatinius, sėkmingus renginius.

Kintų atvira jaunimo erdvė „Noriu, galiu, darau“ gavo prizą už šešerius metus organizuojamą renginį „Jaunimo naktys”. Šis vietos jaunimo organizuojamas renginys vyksta Kintų kultūros namuose, ir, kaip sako ir pavadinimas, nakties metu. Prizą šios organizacijos vadovui Laimondui Tarozai ir grupei aktyviausių narių įteikė renginio rėmėjas, Savivaldybės politikas Tomas Budrikis. Jis linkėjo nebijoti ir toliau daryti gerus darbus, kad gyvenimas Kintuose būtų kuo įdomesnis ir turiningesnis.

Stubrių jaunimo organizacija jau 9 metus organizuoja tinklinio varžybas. Varžybos organizuojamos Tėvo dienai paminėti, į jas sueina ne tik Stubrių, bet suvažiuoja ir aplinkinių gyvenviečių jaunimas.
Stubriškiams prizą įteikė renginio rėmėjas, verslininkas Gintaras Bekeris.

Susirinkusiesiems ekrane buvo rodomi filmai ir fotografijos apie minėtų jaunimo organizacijų vykdomus renginius.

Pasibaigus apdovanojimo ceremonijai, jaunuomenė buvo pakviesta paklausyti gyvos muzikos koncerto, kurį surengė sparčiai garsėjanti muzikantų grupė „Black Biceps“. Šį koncertą krašto jaunimui padovanojo renginio rėmėjas, poilsio renginių organizatorius, Savivaldybės politikas Vygantas Stoškus. Jis džiaugėsi aktyvaus pamario krašto jaunimo veikla ir sakė, kad visuomet yra pasirengęs dirbti kartu. V. Stoškaus nuomone, Šilutėje renginių jaunimui yra pakankamai, tik reikia pačių jaunų žmonių aktyvumo, kuo daugiau dalyvauti tuose renginiuose.

Renginio dalyviams surengtos vaišės, vėliau jie įsisuko į šokių sūkurį, tad laiko nuobodžiauti nebuvo.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.