Pagerbti sportininkai ir suskaičiuoti jų pasiekimai

sportininku pagerbimasJau 10 metų gruodžio pabaigoje Šilutėje suskaičiuojami ir aukščiausi krašto sportininkų pasiekimai, jie su savo treneriais sukviečiami pagarbos valandai.

Toks renginys įvyko pirmadienio popietę, jo metu geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams ir jų treneriams įteiktos Savivaldybės dovanos, surengtas koncertas.

Valdžia sveikino ir linkėjo

Šilutės Konferencijų centre tądien rinkosi geležinės valios ir susitelkimo pavyzdžiu kiekvienam būti ir kiekvieną įkvėpti galintys vaikinai ir merginos, vyrai ir moterys. Taip juos pavadino tos dienos renginį paįvairinę dvariškiai – Šilutės dramos teatro aktoriai.

Jiems antrino ir meras Vytautas Laurinaitis, pastebėjęs, kad norinčiųjų sužibėti aukštais sporto rezultatais vaikystėje ir jaunystėje būna daug. Tačiau toli gražu ne dažnam pakanka valios ir užsispyrimo ilgainiui išlikti sporte, daug metų skinti pergales.

Meras ne tik sveikino aukščiausių rezultatų pasiekusius sporto pasaulio žmones ir jų trenerius, bet ir dėkojo jiems už krašto, už Šilutės vardo garsinimą. O kitiems metams jis linkėjo, kad sportininkai neprarastų ūpo sportuoti, bet rastų ir laiko pailsėti, o jų treneriai rastų ir pakankamai rėmėjų. Be jų paramos dažnas sportininkas negalėtų net nuvykti į varžybas.

Meras priminė ir džiugią visiems šilutiškiams žinią: spalio mėnesį pradėtas statyti sporto ir sveikatingumo centras, kuris bus baigtas per porą metų.

Rajono sporto tarybos pirmininkas Vygantas Kamarauskas nedaugžodžiavo. Priminė, kad 11 narių taryba pradėjo dirbti šiemet, susirinko 10 kartų, ir kad turi nemažai minčių ir naujų idėjų. Anot V. Kamarausko, jas įgyvendinus gali keistis ir sportininkų skatinimo sistema, ir sporto inventoriaus panaudojimo tvarka. Jis pažadėjo, kad dėl naujovių taryba tarsis ir su sporto pasaulio žmonėmis, o jiems patiems palinkėjo dar aukštesnių pasiekimų.

Geriausiųjų – kelios dešimtys

Padėkos ir dovanos tądien įteiktos išties gausiam būriui prizines vietas šalies čempionatuose užėmusių sportininkų.

Pagerbti sunkiaatlečiai Edgaras Kazlauskas, Viktorija Kojelytė, Ramūnas Šteinys, Tomas Lin-čin-chai, Rima Marozaitė ir Austėja Minkevičiūtė;

šalies bokso čempionatuose I – III vietas iškovoję boksininkai Mindaugas Jucius, Džiugas Liutkus, Emilija Marcinkutė, Rugilė Altaravičiūtė, Austėja Aučiūtė, Paulina Lazdauskaitė, Tomas Olberkis, Vytautas Balsys, Marius Kontrimas, Deividas Girulis ir Edgaras Skurdelis;

dziudo čempionatuose pirmavę broliai Ernestas ir Edvardas Sagalec, taip pat Rokas Šadzevičius ir Uosis Knapkis;

lengvaatlečiai Kristina Jašauskaitė, Aurimas Bendžius ir Justas Budrikas;

šalies rankų lenkimo čempionatuose laurus skynę sporto klubo „Pamarys“ nariai Ernestas Girskis, Martynas Degutis, Valteris Kupikovas, Solveiga Dulkytė, Aurelijus Urbonas, Paulina Mickutė, Aurimas Šikšnius, Vilija Parnarauskienė, Neringa Vilidaitė, Ernestas Pėžas, Erikas Žvinklys, Osvaldas Girskis ir Europos rankų lenkimo čempionė Eglė Vaitkutė;

ralio kroso čempionato prizininkai, sporto klubo „Vilkyčių ASK“ nariai Rokas Jakubauskas ir Arvydas Galinis;

stalo teniso čempionato prizininkas, sporto klubo „Varmas“ narys Matas Vilkas;

Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės narys Linas Mėgelaitis, krepšinio jaunimo rinktinės narys Paulius Poška ir ultra lengvųjų orlaivių čempionato nugalėtojai Justinas Subačius ir Arnas Malinauskas.

Pagerbti ir jų treneriai Liudas Čičirka, Laimas Li-čin-chai, Vincas Murauskas, Rimvydas Lukošius, Lina Leikuvienė, Aleksandras Pancerovas, Kazimieras Gudžiūnas, Jonas Piekautas, Laimonas Eglinskas, Kęstutis Mačijauskas.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.