Paieškos baigėsi – moteris surasta

 

pasienis-68496434Trečiadenio popietę Kuršių mariose nuskendus jachtai, su ja į gelmes nugrimzdo ir moteris. Apie tai pranešė du išgelbėti jachta plaukę vyrai. Naktį trukusios paieškos buvo sudėtingos dėl oro sąlygų ir tamsos. Ankstų ketvirtadienio rytą pasienio pareigūnai dar išplėtė paiešką, o apie vidurdienį narai jachtoje aptiko žmogaus kūną. Pradėti iškėlimo darbai.

Nelaimė įvyko Šilutės rajone, Kintų seniūnijoje, Kuršių mariose. 14.23 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kuršių mariose, ties Ventės ragu, nuskendo jachta, kurioje, įtariama, liko moteris. Remiantis Šilutės rajono policijos komisariato duomenimis, Kuršių mariose ieškoma moteris yra 61 metų amžiaus Marijampolės gyventoja.

Du piliečius iš skęstančios jachtos išgelbėjo žvejai. Narus iki jachtos nuplukdė pakrančių apsaugos rinktinės greitaeigis kateris „Boomeranger“. Atvykus jachta buvo nuskendusi, matėsi tik 1,5 m stiebas. Dėl stipraus bangavimo laivas negalėjo inkaruotis. Pavykus stabilizuoti katerį, 16.36 val. narai pradėjo skenduolio paieškos darbus.

21.40 val. narai nutraukė paiešką  – dėl bangavimo, blogo matomumo po vandeniu, tamsos ją tęsti buvo netikslinga, be to, kilo pavojus ir pačių narų saugumui. Paiešką tamsiu paros metu vykdė pasieniečių sraigtasparnio „Eurocopter 135” įgula, aprūpinta naktinio matymo įranga.

Pasieniečiai iš sraigtasparnio termovizorine įranga išžvalgė visą Kuršių marių ir jų pakrantės plotą, kur atsižvelgiant į vėjo kryptį bei kitas aplinkybes galėjo būti dingusios moters kūnas. Jis nerastas.

Šįryt 9:55 VSAT Pagėgių rinktinės laivas „Baltic 95” vėl išplaukė į marias, kur yra nuskendusi jachta. Paieška po vandeniu atnaujinta. Šįkart paieška pasiteisino – vidurdienį jachtoje rastas kūnas.