Paieškos: šilutiškių Pečiokų šeima išgyvena siaubą – Palangoje dingo 21-erių sūnus

palangoje dingo PeciokasPo antradienio nakties Palangoje skradžiai žemės pradingo šilutiškis, gyvenęs ir dirbęs Klaipėdoje, Martynas Pečiokas. Policija vakar pradėjo jo paieškas. Namiškiai „šukuoja“ prieigas prie Palangos tilto, kur vaikinas kamerų užfiksuotas paskutinįkart.

Vaizdo kameros įrašų nėra

Palangos policijos komisariatas praneša, kad dingusysis buvo 186 cm ūgio, rudų, trumpai kirptų plaukų, rudų akių, vidutinio kūno sudėjimo. Dingimo metu Martynas vilkėjo juodos ir tamsiai žalios spalvos sportinį megztinį su gobtuvu, baltos spalvos šortus su pilkos spalvos langeliais.

Namiškių teigimu, jūros tilto kameros užfiksavo tik tai, kaip vaikinas su draugu Aleksandru ateina, ir vėliau – kaip draugas vaikštinėja jau vienas. To momento, kai vaikinai išsiskyrė, vaizdo įrašuose nėra.

„Policininkai mums paaiškino, kad kamera sukiojasi, ir tuo metu ji „žiūrėjo“ į kitą pusę. Martyno draugas taip pat nieko paaiškinti negali: pasakoja, kad buvo kartu prie suolelių, trumpam nusisuko, o kai atsisuko, Martyno nebebuvo. Paplūdimyje sūnus paliko visus savo daiktus: kuprinę, piniginę su dokumentais, mobiliojo ryšio telefoną, rankšluostį, laikrodį“, – vardija dingusiojo mama Vilma.

Prieš ateinant iki Palangos tilto, vaikinus užkalbino policijos patruliai. Jie patikrino vaikinų kuprines – ten gulėjo dvi alaus skardinės. Jaunieji pramogautojai buvo šiek tiek apgirtę. Anot Martyno tėvo Petro, policininkai jam paaiškinę, kad ne Martynas, o jo draugas buvo girtesnis.

Daugiau skaitykite „Vakarinė Palanga“ straipsnyje „Paieškos: šilutiškių Pečiokų šeima išgyvena siaubą – Palangoje dingo 21-erių sūnus“.