Pakeleivingą mašiną susistabdžiusi jauna mama su vaiku patyrė susidūrimą su stirna

avarija alkos kaime stirna issokoIš Mažeikių į Šilutę pakeleivingais automobiliais keliavusi jauna moteris su 4 metų sūneliu netoli tikslo pateko į avariją. Juos pavėžėjęs vairuotojas ties Alkos kaimu nesugebėjo išvengti susidūrimo su stirna, iššokusia į kelią, ir nuslydo nuo kelio sankasos į pievą.

Pirminiais duomenimis, iš automobilio išsiropštę išgąsdinti keleiviai niekuo nesiskundė – sužeidimų nebuvo matyti, niekur neskaudėjo. Todėl vairuotojas neiškvietė medikų ir pasiūlė mamai su vaiku Šilutę pasiekti jiems įprastu būdu – vėl susistabdyti pakeleivingą automobilį.

Pats vairuotojas liko pasirūpinti apgadintu savo automobiliu. Slystant nuo kelio, automobilio šonas buvo aplamdytas, nulaužtas veidrodėlis, išdužo kairės pusės durelių langai.

Bet nelaimė taip lengvai nesibaigė, kaip galvojo 25-erių metų mažeikiškė. Pasiekus kelionės tikslą (ji su sūneliu į Šilutę atvažiavo paviešėti pas mamą), pailsėjus ir aprimus šokui bei emocijoms, moteris ir vaikas pajuto įvairių negalavimų. Teko kviesti greitąją pagalbą.

Abu paguldyti į Šilutės ligoninę.

Nemalonumų turės ir keleivius vežęs bei avariją patyręs vairuotojas.