Paklibino parduotuvės duris – užsidirbo teistumą…

vagisDu iki šiol neteisti vyriškiai M.Š. ir M.T tik per savo smalsumą ir alkoholį suklupo ir lygioje vietoje užsidirbo teistumą.

Jiedu naktį paklibino vienos parduotuvės duris. Pranešimą apie galimą įsilaužimą gavusios apsaugos tarnybos ekipažas atskubėjo jų raminti ir iškvietė policiją. Vežami į komisariatą teisiamieji daužė ir spardė tarnybinio automobilio duris.
Už automobilio suniokojimą iš jų priteista daugiau kaip 1400 eurų. Teisėja taip pat nusprendė skirti ir abiem po 4 mėnesius viešųjų darbų.

M.T. niekur nedirbo ir nesimokė, o jo bendražygio reputacija buvo kur kas geresnė – pastarasis turėjo darbą, buvo vedęs ir nusikaltimo metu buvo vaiko priežiūros atostogose.

Abu vyrukai, praėjusio gruodžio naktį eidami pro vieną elektronikos prekių parduotuvę, panoro atidaryti jos duris. Durys, aišku, neatsidarė, o netrukus prie naktinių „pirkėjų“ prisistatė parduotuvę saugojančios tarnybos pareigūnai, kurie chuliganams iškvietė policiją.

Pastarieji buvo susodinti į policijos automobilį ir vežami link komisariato.

Važiuojant Cintjoniškių ir Gluosnių gatvėmis pareigūnai pastebėjo, kad galinių  durų viršuje yra plyšys. Policininkams sustojus ir nubėgus prie galinių durelių, viduje buvę sulaikytieji dar labiau pradėjo spardyti duris.

Bandydami juos sutramdyti pareigūnai iškvietė į pagalbą kitą policijos ekipažą. Po to apžiūrint tarnybinį automobilį pastebėta, kad sulaužytos galinės kairės pusės durys ir lango grotos.

Į laisvę iš automobilio ištrūkti bandę chuliganai sulankstė kairės pusės galines durelės, atlenkė viršutinę jų dalį, durys nebeužsidaro. Ant durelių esanti skarda liko su ryškiais sugadinimais,  vidinės pusės lango  grotelės buvo atplėštos, sulankstytos. Padaryta 1463,42 Eur žala.

Šią žalą abu turės solidariai atlyginti ir atidirbti po 4 mėnesius viešųjų darbų.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.