Palaikykime Paulauskus 2017 metų šeimos rinkimuose

paulauskaiDaugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2017 Metų šeimos rinkimus“. Kaip ir kasmet, šiais metais bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Šiame konkurse dalyvauja ir traksėdiškių Eglės bei Valerijaus PAULAUSKŲ šeima, auginanti šešias atžalas.

Balsuoti už šią gausią šeimyną galima puslapyje http://www.dsa-mes.lt/metu-seima-2017/.

„Mūsų šeima – nenustygstanti vietoje, mėgstanti keliauti po Lietuvos apylinkes, grožėtis išskirtine gamta. Namie beveik niekada nebūna ramu, kiekvieną akimirką kas nors vyksta. Bet juk kitaip ir negali būti 8 asmenų šeimoje, kurioje auga 6 skirtingo amžiaus vaikai“, – pasakoja mama Eglė, visada ieškanti tokios veiklos, kuri tiktų visiems šeimos nariams.

Moteris sugeba ne tik rūpintis namais, bet ir užsiimti bendruomenine veikla. Ji yra sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šilutės Viltis“ ir asociacijos „Traksėdžių viltis“ pirmininkė. Šia veikla mama negalėtų užsiimti be šeimos narių palaikymo ir pagalbos, nes visuomeninės pareigos atima daug laiko.

Ji taip pat mezga, siuva, neria, groja akordeonu, dainuoja… Tai tik keli iš daugelio jos hobių.

Tėtis Valerijus yra visų galų meistras, visuomet sutaisys daiktus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nepataisomi. Jis – tikras gamtos žmogus, nes tik buvimas gamtoje jam suteikia stiprybės.

Vyriausia dukra Vitalija mokosi kirpėjos amato Klaipėdos technologijų mokymo centre. Jaunesnioji Karolina mokosi Šilutės pirmojoje gimnazijoje. Ji – meniška siela: groja gitara ir dainuoja, mėgsta gaminti, nerti, tapyti ir dalyvauja labdaringose veiklose kartu su mama.

Sūnus Justas – ypatingas berniukas, lankantis Žibų pradinės mokyklos trečiąją klasę. Jo atėjimas į Paulauskų šeimą atnešė daug sumaišties, kuri peraugo į šeimos stiprybę ir įkvėpimą siekti geresnės ateities.

Dukra Akvilė – judri princesė, kelianti visiems nuotaiką. Ji yra žingeidi, šoka bei mėgsta padėti mamai namų ruošoje. Mokosi Šilutės Žibų pradinėje.

Dukrelė Ugnė yra droviausia šeimos narė, tačiau labai smalsi. Mėgstamiausias jos užsiėmimas žaisti su broliais ir seserimi, net darželyje, išėjusi į lauką, ieško mažesnio vaiko, kad galėtų pavedžioti.

Sūnelis Erikas – jauniausias vaikas. Judrus, smalsus bei greitai mokosi.

Šeimą papildo kalytė Dina.

Gegužės 14 d. 13.20 val. Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks Šeimų eisena, į kurią Daugiavaikių šeimų asociacija kviečia atvykti kartu su visa šeima – pradedant vaikais ir baigiant seneliais. Nepriklausomybės aikštėje šeimų lauks spalvingas „Nieko sau teatro“ pasirodymas vaikams „Povandeninė pasaka“ bei įspūdingi „2017 metų šeimos apdovanojimai“.