Palaikykime Šilutės medikus „Tautos gydytojo“ rinkimuose

Untitled-1 copy.jpg_gydytojosNaujienų portalas „Delfi“ antrus metus iš eilės skelbia projektą „Tautos gydytojas“, kurio metu kviečia skaitytojus registruoti savo mylimiausią, profesijai atsidavusį mediką profesionalą, rinkti geriausią gydymo įstaigą.

Galime pasidžiaugti, kad tam tikrų kategorijų populiariausių dešimtukuose yra Šilutės ligoninės vaikų ligų gydytoja Vaidilutė Intienė ir greitosios medicinos pagalbos medikė Gitana Mockienė.
Tarp nominuotų medikų galime pamatyti ir daugiau šilutiškių šeimos gydytojų, slaugytojų. Palaikykime savo mylimiausius balsuodami už juos!

Mylimiausius medikus siūlo skaitytojai

Skaitytojai savo mylimus medikus gali pristatyti nominacijoms: šeimos gydytojo (-os), gydytojo specialisto (-ės), vaikų gydytojo (-os), greitosios medicinos pagalbos mediko (-ės), slaugytojo (ės). Paskutinėje kategorijoje varžosi gydymo įstaigos.
Konkurse dalyvauja visi medikai, kuriuos pasiūlo skaitytojai, užpildydami anketą „Delfi“ puslapyje. Kandidatą būtina priskirti vienai iš nominacijų, galima įkelti mediko nuotrauką, pateikti trumpą aprašą apie jo veiklą, patirtį ir kodėl jis nusipelno „Tautos gydytojo” titulo.
Daugiausiai balsų atskirose nominacijose surinkę medikai bus skelbiami nugalėtojais gegužės 27 d. Nugalėtojai specialiais prizais bus apdovanoti Vilniuje, birželio 4 dieną

Tarp mylimiausių – ir Šilutės medikai

Visų medikų kandidatūros yra matomos „Delfi“ specialioje platformoje – konkurso puslapyje. „Šilutės naujienos“ apžvelgia konkursui nominuotus Šilutės medikus.
„Nuostabi gydytoja, apžiūri kaip mama, konsultuoja kaip geriausia psichologė ir siuntimus pas kitus specialistus išrašo tik gerai juos žinodama ir tik pas pačius geriausius! Nei karto neteko nusivilti!“, – apie medicinos centro „Puriena“ šeimos gydytoją Daivą Gruzdienę atsiliepia pacientas.
Ne ką mažiau gražių žodžių išsakoma ir to paties centro šeimos gydytojai Kristinai Valeckaitei-Vitienei: „Nuostabi, nuoširdi, supratinga, išmani, mylima gydytoja, be galo mylinti savo darbą ir pacientus“, „Mylimiausia, šimtus kilometrų važiuosiu tik pas ją“, „Neteko nei karto nusivilti, labai gera daktarė, nuoširdi ir išmano savo darbą“, – komentuoja pacientai.

„Gydytoja iš didžiosios raidės, nuostabus žmogus, negailintis savo laiko pacientui, visada atsakingai žiūrintis į nusiskundimus ir turintis ką patarti“, – apie kitą nominuotą šeimos gydytoją – Aldoną Lekšienę – sako pacientai.
„Tautos gydytojo“ rinkimuose dalyvauja ir šilutiškių pamiltos centro „Sveikatos darna“ gydytojos Jevgenija Mickienė, Danuta Valauskienė, Dalia Marija Strazdienė. Apie J. Mickienę pacientai atsiliepia, kaip apie savo darbui atsidavusią gydytoją, mylinčią pacientus, nuoširdžią, darbščią, rūpestingą.
D.Valauskienė įvardijama kaip labai maloni, švelni gydytoja, atsidavusi savo darbui, neskaičiuojanti savo brangaus laiko, ligoniais besirūpinanti net po darbo valandų. Ištikus bėdai, jai nebaisu skambinti ir šauktis pagalbos, nes ji padės, nesvarbu koks paros laikas.

Su D. M. Strazdiene, pasak pacientų, galima aptarti ne tik ligos klausimus, bet ir gyvenimiškus. Ji labai šauni moteris ir verta nominacijos.
Šeimos gydytojų kategorijoje yra ir Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro gydytoja Sandra Laurušonė.

Vaikų gydytojų kategorijos dešimtuke pamatysite Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėją Vaidilutę Intienę, kuri irgi yra be galo mylima tiek tėvų, tiek mažųjų pacientų. „Nuostabi, visada su šypsena“, „ Gydytoja geriausia Šilutės tėvelių draugė ir bėdų žinovė“, „Tai savo srities profesionalė, pagarba jai“, – taip apie gydytoją kalba ją pažįstantys žmonės.

Tarp greitosios pagalbos medikų aukštose pozicijose yra ir Gitana Mockienė. Pacientai ją įvardija kaip mylinčią savo darbą, geros, jautrios širdies profesionalę, kuri yra nugalėjusi GMP žaidynėse.
Apie Šilutės ligoninės priėmimo skyriaus slaugytoją Astą Bertulienę ją pasiūlęs pacientas rašo: „Visada su šypsena, mylinti pacientus, užjaučianti, padedanti kolegoms, eina į darbą kaip į šventę, visada surandanti tinkamą žodį patarti, paguosti, užjausti, randanti laiko išspręsti kiekvieno problemą“.